Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam sponsora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

.

R

.
E

.
K

.
L

.
A

.
M

.
A
.

.


Witajcie poszukujemy sponsora na serwer Metin 2 (Medium/Hard)

To co możemy zaoferować bez oszukiwania (ze strony merytorycznej):

- Komunikatywność 
- Poczucie humoru 
- Znajomość Lua "metinowe" poziom wysoki 
- Znajomość Python (poziom podstawowy)
- Zaawansowana praca z source
- Pisarz odpowiedzialny za fabułę posiada niezwykłą fantazje i nie ogranicza się do gotowych schematów
- Każdy członek obecnego zespołu miał do czynienia z tworzeniem serwerów prywatnych dedykowanych (nazw nie podam z powodów logicznych nie chcemy być oceniani za błędy popełnione w innych zespołach nie koniecznie przez nas)
- Jesteśmy otwarci na pomysły jak i krytykę
- Znajomość systemu rozgrywki wynikająca z wieloletniego stażu (czasu spędzonego na serwerach prywatnych jak i oficjalnych)
- Zauważyłem że niektórzy wymagają odpowiedniego wieku wiec dodam cały zespół pełnoletni 


Czego oczekujemy (na tę chwile):
- Możliwie największa dostępność chociażby telefoniczna 
- Lojalności
- Poczucia humoru 
- Serwera VPS 

 

 

Czego oczekujemy (w przyszłości):
- Lojalności
- Poczucia humoru
- Zabezpieczonego dedyka
- Hostingu na stronę 
- Hostingu na patcher
- Serwera TS 3 na min. 512 slotów
 

Zainteresowanych proszę o kontakt:
- PW na mpc
- GG 
56075706

Proszę nie kontaktować się postami gdyż mogę przeoczyć ;)


 

Opublikowano

Zmien tą czcionkę nic nie da się zrozumieć bo nie obsługuje polskich znaków.

W twoim poście też one zostały użyte. Wybacz przyjacielu nie chce być oskarżony, ale ogłoszę że u mnie wszystko wyświetla się prawidłowo, a nawet jeśli to dla mnie znaki (oczywiście to moja subiektywna ocena) pozwalają uniknąć niektórych błędnych interpretacji takich jak np. Pączek - Paczek, Łaski - Laski o ile zrozumiesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...