Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera / osoby


sebas1243

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera podobnego do  "Omamt2" byl to zaje*isty serwer fajnie sie gralo byly 6/7 na wojowników itp. max 127 wbijalo sie w 5 -6 godzin,
kasy mialo sie 2kkk w tydzien -dwa , pierscien dajacy wszystkie skile P ciezko zdobyc , KU sie czytalo , KD max +7 albo +6   ,epickie bronie typu "Młot thora" "miecz dlabla (Zbugowany bylo widac twoja postac w ziemi a Ty biegales i uzywales skili zabijajac bedac prawie nie uchtwytnym((Stoisz w miejscu*)))  Wszystkie klasy byly zbilansowane kazda sobie RÓWNA ! bardzo duzo broni epickich i mini hwangi i zwykle hwangi       Przyjemnie się grało serwer był typu easy / pvp (najlepszy serwer na jakim gralem a gralem na wielu)  Jezeli ktos zna jakis podobny do tego lub moze CSYT2 tez by bylo przyjemnie.

 

 

Lecz dla chetnego zalozenia gotowca do pogrania (fajnie sie edytuje pliki niemieckie ) moge podac stronke gdzie mozna sciagnac klienta i pliki serwerowe do  Omamt2 

 

Jak wiadomo serwer latwo zalozyc a to bedzie fajny gotowiec jak zalozyli serwer no-ip graczy bylo okolo 300 wiedz pliki godne uwagi

Pliki sa i klient do nich tez jest

 

Prezentacja serwera :
https://www.youtube.com/watch?v=sxxssRtwK1A

PvP noobkow z serwera ;d

https://www.youtube.com/watch?v=a0aF8H4a184

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...