Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczna seria konkursów gier WarGaming!


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

116881449861196220780.png

 

Witajcie Czołgiści, Piloci i Kapitanowie!

 

Od dłuższego czasu nie było w naszym dziale żadnego konkursu, więc pora to nadrobić!

 

W związku z utworzeniem dwóch nowych działów - World of Warplanes i World of Warships postanowiliśmy zorganizować największy konkurs związany z grami WarGamingu, jaki był kiedykolwiek na MPCForum.

 

Do rzeczy!

 

Będzie łącznie 6 podkonkursów do 3 różnych gier. Nagrody będą wyjątkowe, ponieważ po za standardowymi forumowymi plakietkami będzie można zgarnąć również Złoto w grze

 

Za każdy podkonkurs będzie się zdobywać określoną ilość punktów, którą później będzie można wymienić na nagrody.

 

Jakie to będą dokładnie konkursy?

 

Ze względów organizacyjnych postanowiliśmy rozłożyć wszystkie informacje na kilka tematów - tak będzie przejrzyściej.

 

World of Warplanes i World of Warships - tutaj będą konkursy podobne, z drobnymi różnicami.

Pierwszym konkursem, a raczej zadaniem będzie wykonanie po 2 zadań. Za każde do zdobycia po gwarantowane 5 punktów.

 

Szczegóły, a także miejsce do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

Drugi konkurs będzie dla grafików!

Należy narysować dowolny czołg, okręt lub samolot z World of Tanks, World of Warships lub World of Warplanes.

Wszystkie dobre prace zostaną nagrodzone 3 punktami, a najlepsze 7 pkt.

 

Szczegóły, a także miejsce do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

Kolejny konkurs będzie dla osób lubiących pisać.

Należy przygotować opis jednej z trzech gier WarGamingu. Coś dla humanistów, redaktorów itd.  ;)!

Wszystkie dobre prace zostaną nagrodzone 3 punktami, a najlepsze 7 pkt.

 
 

Szczegóły, a także miejsce do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 


 

Następny konkurs będzie dotyczył wyłącznie Świata Czołgów.

Wiemy jak bardzo lubicie wszelkie zabawy w WoT, dlatego przygotowaliśmy coś tego typu  ;).

Wszyscy co wezmą udział otrzymają 3 punkty, a zwycięzcy po 7 pkt.

 

Szczegóły, a także miejsce do zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

Ostatnim miejscem na zdobycie punktów będzie temat z pytaniami.

Taki konkurs był już kiedyś w dziale, tak więc starsi użytkownicy pewnie pamiętają o co chodzi. Poprawna odpowiedź = 1 punkt.

 

Szczegóły, a także miejsce gdzie będą zadawane pytania znajdziecie TUTAJ.

 

235141449765413220780.png

 

-5% na pasku - 3 punkty

 

94-AwardImgMaster-1449506101.png - 3 punktów

93-AwardImgMaster-1449506082.png - 6 punktów

95-AwardImgMaster-1449506154.png - 17 punktów

8-AwardImgMaster-1361138012.png - 21 punktów

9-AwardImgMaster-1361138078.png - 24 punktów

 

1000 Złota w grze - 27 punktów

Dowolna gra ze steam lub produkt z rynku steam do 5€ - 27 punktów

 

Ceny i nagrody mogą ulec zmianie.

 

778951449765413220780.png

1. Ceny jak i nagrody mogą ulec zmianie.
2. Kwestie sporne i niesprecyzowane w regulaminie rozstrzyga organizator, w ostateczności administracja forum.
3. Punkty można wymienić zaraz po ich zdobyciu, pisząc do mnie prywatną wiadomość. Nagrody zostaną przyznane w czasie do 2 tygodni od zgłoszenia chęci wymiany punktów.
4. Chęć zgłoszenia punktów proszę zgłaszać u mnie na Prywatnej Wiadomości, w przypadku 1000 złota lub 5€ należy podać nick i link do profilu osoby, której ma być przyznana nagroda. W przypadku podania błędnych danych nie ma możliwości zwrotu punktów itd.
5. Ten temat przeznaczony jest do dyskusji, we wszystkich innych tematach konkursowych należy wysyłać zgłoszenia.
6. Wszystkie konkursy trwają od daty ich publikacji do 1.01.2016.
 

Miłej zabawy i powodzenia!

 

 

Liczba punktów użytkowników:

@DiabloXPL 3 pkt

@Press. 7 pkt 

@NiemaSkilla 13 pkt

@JugensiK 26 pkt

@Amperoo_PL 10 pkt

@kalikili 3 pkt

@Duballas 3 pkt

@Soczek17 9 pkt

@94livebox 10 pkt

@1373230489-U611928.pngH2SO3 14 pkt

@Termalek 2 pkt

@Chelioz 1 pkt

Opublikowano

Nie rozumiem w jaki sposób działa konkurs nr 1. Konto ma zostać założone na potrzeby konkursy, czy moze być istniejące?

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Nie rozumiem w jaki sposób działa konkurs nr 1. Konto ma zostać założone na potrzeby konkursy, czy moze być istniejące?

 

Może być istniejące, byle żeby screen był wykonany podczas trwania konkursu.

 

Do kiedy trwają te konkursy?

 

Wiedziałem, że o czymś zapomnę - trwają do 1. stycznia.

Opublikowano

@Juri. z tymi zadaniami z wbiciem 600 dośw. w WoWp to wystarczy zrobić takiego screena?

 

 

9284914500283571040881.jpeg

 

 

 

Chodzi o doświadczenie bazowe, które dostaje się po bitwie.

Opublikowano

a odnośnie graficznych prac można zastosować metaliczny kolor z gry wota? Inaczej nałożyć pancerz na czołg zrobiony przez nas tylko obkleić go kolorem pancerza jak z gry?


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

a odnośnie graficznych prac można zastosować metaliczny kolor z gry wota? Inaczej nałożyć pancerz na czołg zrobiony przez nas tylko obkleić go kolorem pancerza jak z gry?

 

4. Pracę można stworzyć na papierze lub w dowolnym programie graficznym (Paint, Gimp, PS). Nie można korzystać z gotowych materiałów, ale można się takowym inspirować.

 

 

Nie można korzystać z gotowych materiałów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Opis może być do blitza?

 

Nie, potrzebujemy go do opisu działów, które są na forum.

Opublikowano

Nie, potrzebujemy go do opisu działów, które są na forum.

Można zrobić 3 opisy czy KONIECZNIE jeden>?

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Można zrobić 3 opisy czy KONIECZNIE jeden>?

 

Można zrobić 3, ale dostaniesz tylko 3 pkt :P

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za udział, wyniki 2 konkursów będą opublikowane na dniach, osoby mające pkt zapraszam do ich wymiany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...