Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczna seria konkursów - Zabawa WoT


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

116881449861196220780.png

 

Witajcie!

Tym razem coś zarówno dla starszych jak i nowych graczy World of Tanks.

 

Zabawa będzie polegała na zniszczeniu mnie i Kyry - proste, nieprawdaż  ;)?

 

Wszystkie osoby które się zgłoszą będą musiały wybrać dowolny czołg II tieru, a następnie nas złapać i zniszczyć. Wszystko odbędzie się na mapie Ensk.

 

778951449765413220780.png

1. Bitwa treningowa, mapa Ensk.

2. Zabawa odbędzie się 28.12 o godzinie 20:00, zaproszenia będą wysyłane 10 minut przed rozpoczęciem turnieju. Do tego dnia prowadzone są zapisy w tym temacie.

3. Aby wziąć udział należy podać swój nick z gry, nieobecność podczas wysyłania zaproszeń skutkuje nie przyznaniem gwarantowanych punktów i nie braniem udziału w konkursie.

4. Tylko czołgi 2 tieru z wyłączeniem artylerii i T18. Organizatorzy będą w czołgach 3 tieru.

5. Nagrody będą przyznane za: Udział (3 pkt), zabicie mnie (7 pkt), zabicie Kyry (7 pkt), najwięcej obrażeń (7 pkt).

6. Można zdobyć tylko 1 nagrodę, jeśli ta sama osoba zabije jednego z organizatorów i będzie miała najwięcej obrażeń, to 2. osoba pod względem obrażeń otrzyma 7 pkt. W przypadku gdy jedna osoba zabije obu organizatorów, jedna nagroda idzie na osobę mającą 2. obrażenia.

7. Zasady mogą ulec zmianie.

 

235141449765413220780.png

 

3 pkt za udział w konkursie

7 pkt za zabicie jednego z organizatorów

7 pkt za najlepsze obrażenia

 

Zapisy prowadzone są w tym temacie, wystarczy podać swój nick. Ważne jest, aby odblokować zaproszenia od nieznajomych i/lub przyjąć mnie do znajomych.

 

Pytania i dyskusję proszę zadawać TUTAJ.

Powodzenia!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moje2Konto :)

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Zaproszenia do znajomych zostały rozesłane (Nick JuriTestujeWoTa). O godzinie 19:50 wysyłam zaproszenia do pokoju treningowego, o 20 zaczynamy grać. Jeśli pójdzie sprawnie i przyjemnie mogę zrobić 2. konkursik na innych zasadach, również za pkt ;).
 

jugens4522_RAWR
Czym będziecie grać ? :v
 
To ja wezmę coś ze swojej kolekcji :D
 
Ale gold na główne : jugens4522

 
jugens4522_RAWR
Nie może znaleźć takiego konta. Zaprosiłem Twoje główne jak coś.

Opublikowano

Zaproszenia do znajomych zostały rozesłane (Nick JuriTestujeWoTa). O godzinie 19:50 wysyłam zaproszenia do pokoju treningowego, o 20 zaczynamy grać. Jeśli pójdzie sprawnie i przyjemnie mogę zrobić 2. konkursik na innych zasadach, również za pkt ;).

 

 

jugens4522_RAWR

Nie może znaleźć takiego konta. Zaprosiłem Twoje główne jak coś.

 

Bo nie zobaczysz tego konta.

Możesz tylko zaprosić na treningówkę.

Zapisz mnie gdzieś tam osobno :v

@Juri.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Pokój treningowy został założony, zapraszam do gry!

 

Bo nie zobaczysz tego konta.

Możesz tylko zaprosić na treningówkę.

Zapisz mnie gdzieś tam osobno :v

@Juri.

 

Nie da się wyszukać takiej osoby.

Opublikowano

Z racji na sporą ilość rund zmniejszyłem liczbę punktów za wygraną do 4.

 

1. Runda:

- Jugens

- Soczek
- Njodr

 

2. Runda:

- Jugens

- Soczek

- Moje2konto

 

3. Runda

- Jugens

- Soczek
- Njodr

 

Reszta po 3 pkt za udział.

 

//

Punkty przyznane: http://www.mpcforum.pl/topic/1494141-%C5%9Bwi%C4%85teczna-seria-konkurs%C3%B3w-gier-wargaming/

Opublikowano

Z racji na sporą ilość rund zmniejszyłem liczbę punktów za wygraną do 4.

 

1. Runda:

- Jugens

- Soczek

- Njodr

 

2. Runda:

- Jugens

- Soczek

- Moje2konto

 

3. Runda

- Jugens

- Soczek

- Njodr

 

Reszta po 3 pkt za udział.

 

//

Punkty przyznane: http://www.mpcforum.pl/topic/1494141-%C5%9Bwi%C4%85teczna-seria-konkurs%C3%B3w-gier-wargaming/

W pierwszej rundzie zrobiłem czwarty dmg - dwóch pierwszych zarobiło po fragu, w ostatniej zabiłem Kyrę ;) 

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

W pierwszej rundzie zrobiłem czwarty dmg - dwóch pierwszych zarobiło po fragu, w ostatniej zabiłem Kyrę ;)

 

Punkty były tylko za 1. dmg (lub kolejny, jeśli 1. miał fraga). Kolejność wpisanych tutaj rund jest losowa, zrobiłem screeny nie po kolei, z resztą jest to nieistotne, bo punkty te same ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...