Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smiertelka +8 kd defa i speeda +3

rib +9 sr 11

ebo +8

srebrna +9

5katna+8

buty 500pz

naszyjnik 500pz

zelak+8

38lvl

woj

body

aura m1 berek m1

jak zarobic

Opublikowano

wodzowie orkow, metki m2,cienia, albo wbij jeszcze 2 lvl i kupuj np. boga smoków +6 i zabieasz sie do dt i na+7 i kazdego rodzaju item cenn ale dopietro gdy jest+7 zeby +6 był tani ale to długo się z tym zchodzi

 

 

sorki za orto

imetin_logo.png

Opublikowano

Gdybyś miał opylić to konto to w cenie ok. 70Zł z całym EQ. itp.

Za to twoje EQ kupiłbyś Boga +6/+7 i może Nimfę +7/+8 ale nie jestem do końca pewien cen ;P

Nie bądź żyła i wbij na mój profil. Możesz strzelić plusik lub minusik :) P.S. Dawaj dużo (-) bo je zbieram i chce ich mieć baaardzo dużo :P

18706.png

mojasygna.png

Opublikowano

M2 Metiny i pustynia

Węzowe m/ł moze ogonek dropnie mi na tym lvl kiedys dropily i to dosc dobrze ;)

BO-ale raczej kiepsko

Bossy :)

 

 

 

@Jambosss

Tak Wodz orkow raczej dasz rade

Best. Kapitan

Jeśli masz drop x2 to na metinach zazdry dobrze loot dropi !

Daj ---------------

 

 

 

Prosze o zdjecie tych 50-ciu % :>

Opublikowano

Ja na tym lvl na pl mialem fms +9 sr 12; D i zarabialem tak ;] expie sobie a mialem wlaczone 2 konta po 30 lvl i rybki lowily kupilem im wedki +7 i super;)Do tego z 2 konjta na exp bot i leca itemki z pz ;)A na tym 38 lvl bijesz metki 45 lvl ;] i git...

Opublikowano

juz zrobiles 4 temat z tym swoim nupskim eq! czlowieku dostales konto od kolegi i teraz nim tutaj sie chwalisz! jezeli chcesz byc fajny to nie udalo sie pzdr&pocwicz ;]

 

pisalem ci juz pare raz bij metki na 40/45!

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...