Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry nagrywać na YouTube


CuKsPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !


Mam do Was pytanie.


Jakie gry/ filmiki polecalibyście nagrywać na youtube i z czego, aby zyskać poparcie wśród widzów.


Proszę abyście wyrazili swoje opinie, w tym co mogę dodać, a czego nie robić.


 


Z góry dziękuję za pomoc!


 


Mój Laptop (może się przyda)


Procesor: Intel Core i3 2367M - Sandy Bridge


Ram: 4GB DDR3


Grafika: Intel HD Graphics 3000 + NVIDIA GeForce GT 720M


Opublikowano

Nagrywaj gry, które lubisz. Jeśli grając w grę czujesz się dobrze to prędzej czy później znajdą się osoby, które zainteresujesz sobą. Jeśli chodzi o popularne gry to League of Legends i CS:GO oraz świeże gry. Jeśli chodzi o młodszą widownię to również MineCraft. Do popularnych gier należy też World of Tanks. Jeśli chcesz zyskać widownię ważny jest chwytliwy tytuł. Świeże darmowe gry na steam również będą oglądane, gdyż ludzie chcą zobaczyć jak to wygląda. Możesz zrobić serię, w której każdy odcinek jest z innej gry niezależnie od tego czy ją ogarniasz czy nie.

Opublikowano

Nagrywaj gry, które lubisz. Jeśli grając w grę czujesz się dobrze to prędzej czy później znajdą się osoby, które zainteresujesz sobą. Jeśli chodzi o popularne gry to League of Legends i CS:GO oraz świeże gry. Jeśli chodzi o młodszą widownię to również MineCraft. Do popularnych gier należy też World of Tanks. Jeśli chcesz zyskać widownię ważny jest chwytliwy tytuł. Świeże darmowe gry na steam również będą oglądane, gdyż ludzie chcą zobaczyć jak to wygląda. Możesz zrobić serię, w której każdy odcinek jest z innej gry niezależnie od tego czy ją ogarniasz czy nie.

Dzięki Ci za pomoc ale poczekam jeszcze na innych odpowiedzi. :D

Opublikowano

Metin 2, Minecraft, CS:GO i inne gry, które oglądają podludzie

ale lepiej nie nagrywaj

 

ah, jeszcze LoL i Dota 2, WoT też

Opublikowano

Metin 2, Minecraft, CS:GO i inne gry, które oglądają podludzie

ale lepiej nie nagrywaj

 

ah, jeszcze LoL i Dota 2, WoT też

Powiedz czemu nie nagrywać ?

Opublikowano

Powiedz czemu nie nagrywać ?

Skoro nie masz pojęcia o grze i chcesz tylko mieć widzów to jest to nikomu niepotrzebne, równie dobrze możesz wrzucać muzykę Gangu z Plebani, wrzucić jak twój pies sra albo coś w tym stylu.

Opublikowano

Nie nagrywaj :) jest masa, naprawdę masa już takich "lets plejsow" czy innych vlogów, a żeby mieć oglądalność trzeba być niesamowicie oryginalnym.

Opublikowano

Skoro nie masz pojęcia o grze i chcesz tylko mieć widzów to jest to nikomu niepotrzebne, równie dobrze możesz wrzucać muzykę Gangu z Plebani, wrzucić jak twój pies sra albo coś w tym stylu.

ograniam cs:go czy minecraft ale niestety gdy nagrywam z magicznych 120fps wszystko spada do 30 w cs a 40 w mc

Opublikowano

Zbliża się VII część star wars więc radze ci iść w tę stronę ;)

 

Do tego, aby zyskać widzów:

 

trzeba być oryginalnym.

dobry sprzęt, nie twoje 40 fps.

odpowiedni charakter.

Opublikowano

BF3, coś z CS:GO, Farming Simulator (obojętnie jaki),

The Crew, Don't strave(obojętnie jaki)

 

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Jeśli będziesz zamulał/gwiazdorzył/popisywał się/ udawał kogoś innego to nawet jakbyś nagrywał najlepsze/najciekawsze gry to nikt Cię nie będzie oglądał :) Ale polecam nagrywać coś  unikalnego(np. jakieś klasyki STALKER/BF3/SAN ANDREAS-takich klasyków mało coś na yt, każdy nagrywa to co nowe i te csy lole  ITD.) wtedy jest szansa, że jak będzie jeszcze dobrze gadał uda się przyciągnąć ludzi. Nagrywanie tego co nagrywa 80% yt jest dla mnie bez sensu bo kij wie kogo wybrać jeśli już mam zamiar obejrzeć i jest to nużące i wkurzające bo ile można z tym cs:go albo lolem. Ale jak lubisz to nagrywaj co chcesz sam się przekonasz.

Opublikowano

Nagrywaj to co lubisz wtedy najlepiej wyjdzie.

A jeśli chodzi o to co nagrywać to cs:go aktualnie ma dużą popularność.

Admin Cienia
Opublikowano

Jeśli nie masz dobrej weny i świeżego pomysłu, to daruj sobie nagrywanie. Na oklepanych w YT treściach typu metin, minecraft itp. nie zyskasz zainteresowania i tylko zmarnujesz swój czas.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Nagraj serię Scooby-Doo :)

CS:GO I lol będzie dobry.

Ale przecież zawsze można spróbować samemu grać np. Gta San Andreas i do tego jakiś horrorek np.Silent Hill

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

To co Ty chcesz nagrywać na 40fps? Najpierw byś musiał załatwić lepszy sprzęt, do tego takich let's playerów jest już masa, więc trudno byłoby Ci się w jakikolwiek sposób wybić. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nagrywaj to co lubisz, bo nagrywając na siłę będziesz sztuczny na materiałach no i Ty sam możesz zrezygnować, bo będzie Cię to męczyć.

Możesz nagrywać cokolwiek, byle oryginalnie.

Opublikowano

Gier jest sporo na YouTubie, więc nagrywaj te gry, których jest mało, i które rownocześnie ci się podobają. A jak chcesz zyskać coś niż 5 tysięcy subskrypcji to wątpie, że na takich gameplayach się wybijesz... Rada ode mnie - rób coś, co ludzi będzie przyciągać, przykładowo jakieś humorystyczne vlogi. Za niedługo mamy 2016, nie da się wybić dzisiaj na czymś, czego jest miliony.

BbzHBjW.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...