Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od jakiego języka zacząć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Tak jak w temacie.jakiego języka programowania uczyć się na początku ?

Mam namyśl takie, które są NIE ZBĘDNE przy grach przeglądarkowych.

NP. Shakes, Hero Zero itd...

NP.

Napisanie panelu administratora, sklepu, obozu itd...

Opublikowano

Na początek naucz się porządnie angielskiego i wyszukiwania informacji, bez tego nic ciekawego nie stworzysz. Znalezienie informacji o tym w czym pisane są tego typu gry jest banalnie proste, jak z tym sobie nie poradzisz to z pisaniem gry nie poradzisz sobie na pewno.

Chcesz precyzyjnej i zrozumiałej odpowiedzi? - Zadaj precyzyjne i zrozumiałe pytanie. Nie przyjmuję zleceń.
Nie odpowiadam na priv na pytania, które można zadać na forum. Chcesz mojej pomocy - oznacz mnie w poście =>  @"Hans Kloss PL" 

Opublikowano

@Hans Kloss PL Ma bardzo dużo racji, bo jak będziesz robił już jakiś projekt, to wyszukiwarki google będziesz używał cały czas. Tak więc musisz ruszyć głową i wiedzieć czego szukać, żadna książka nie da ci w pełni tego czego potrzebujesz, w większości książki do informatyki idą w danym kierunku, są książki ogólne ale one uczą tylko podstaw, a ty potrzebujesz wiedzy ogólnej. Tak więc internet.

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur

I <3 Node.js

Opublikowano

Najlepiej zacząć z HTML razem z CSS. Potem polecam JS, PHP oraz SQL.

 

Do nauki HTML, CSS oraz JS polecam kurshtml.edu.pl.

19.jpg

Opublikowano

Naucz się podstaw, czyli HTML i CSS. Jeśli już opanujesz te języki przejdź do nie co trudniejszy PHP + SQL, oraz ostatecznie JS. 

CSS i Html to nie jezyki programowania.

4830328594.png

SMITE | Sezon 2 Diamond | US

 

Opublikowano

Ja na początek polecam ci abys nauczył sie podstaw języka angielskiego ponieważ mimo wszystko trzeba go znać jeśli chcesz programować...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To nie takie proste jak Ci się wydaje ;)

Wiesz ile osób pracuje w teamie gry S&F :)?

No ale cóż, jeżeli masz chęci...

Na początku naucz się html + css (nie pisze że to języki programowania..)

Potem przydałby się JS dla efektywniejszego wyglądu gry.

Potem niezbędnie php, mysql.

Przeczytaj również coś o ruby :)

No, i koniecznie musisz się obsługiwać Adobe Photoshop cs6, chyba że w teamie masz już grafika..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...