Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto LoL Silver 1, 58 skinów, 4 stronki na runy, EUNE


AirCanada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli wraz z kontem dostanę Konto e-mail użyte do rejestracji mogę je kupić jutro najpóźniej w sobote.

hmmm, nie mam na tym fejsa ani żadnych kont do gier, może steam z VAC banem na CS:GO, więc myślę, że nie będzie problemu. 52519308 - GG, pisz.

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

hmmm, nie mam na tym fejsa ani żadnych kont do gier, może steam z VAC banem na CS:GO, więc myślę, że nie będzie problemu. 52519308 - GG, pisz.

Napisałem na GG.

Opublikowano

NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA .

 

PO PIERWSZE BLEFOWAŁ ,ŻE KONTEM SPRZEDAJE Z MIALEM UŻYTYM DO REJESTRACJI . PO PROSTU ZAŁOŻYŁ NOWY MAIL I TAM ZMIENIŁ HASŁO

DODATKOWO SPRZEDAŁ NIE TE KONTO KTÓRE ZOSTAŁO ZAWARTE W OFERCIE W TYM TEAMCIE.

Opublikowano

NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA .

 

PO PIERWSZE BLEFOWAŁ ,ŻE KONTEM SPRZEDAJE Z MIALEM UŻYTYM DO REJESTRACJI . PO PROSTU ZAŁOŻYŁ NOWY MAIL I TAM ZMIENIŁ HASŁO

DODATKOWO SPRZEDAŁ NIE TE KONTO KTÓRE ZOSTAŁO ZAWARTE W OFERCIE W TYM TEAMCIE.

dziekuje serdecznie za opinie i pozdrawiam

user since 2009. pare baników się dostało :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...