Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto LoL Silver 1, 58 skinów, 4 stronki na runy, EUNE


AirCanada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy:Konto LoL

Metoda kontaktu:PW/temat, pozniej sie dogadamy z gg

Opis rzeczy: Dużo postaci, nie pamietam dokladnej ilosci, ale 90+, 58 skinów.

Oczekiwana/oferowana cena:50 ZL PSC, ew yang/eq Etolin Metin2 PL

Zdjęcia/inne informacje:

http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/30486892/skins

 

wiecej jesli ktos potrzebuje dam na pw

user since 2009. pare baników się dostało :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wystawiasz na allegro?

niestety jestem na ostrym minusie z allegro w tej chwili, nie ma takiej opcji

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

Email do tego?

konto przekazuje w ten sposób, że zmieniam email na twój, podaje ci ID, a Ty przypominasz hasło już na swój mail

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

Nie polecam.

Kupicie konto na chyba miesiąc, a potem się z nim pożegnacie. 

 1) Nie wiem jak możesz być na minusie z allegro?

 2) "Konto przekazuje w ten sposób, że zmieniam email na twój, podaje ci ID, a Ty przypominasz hasło już na swój mail " - beka

Opublikowano

Nie polecam.

Kupicie konto na chyba miesiąc, a potem się z nim pożegnacie. 

 1) Nie wiem jak możesz być na minusie z allegro?

 2) "Konto przekazuje w ten sposób, że zmieniam email na twój, podaje ci ID, a Ty przypominasz hasło już na swój mail " - beka

Wiele osób już kupiło ode mnie konto na tym forum i jakoś nikt nie ma zażaleń :)

Nie spłaciłem podatku za wcześniej sprzedane przedmioty.

@ref

user since 2009. pare baników się dostało :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...