Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pamięta ktoś tych starych majnkraftowców?


Ziela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Siemano.. Pamiętacie tych starych youtuberów, którzy nagrywali z minecrafta. Wtedy kiedy nie było jakiegoś pingwina i rezjego a była madzia, CTSG, PitchBlack, JJay, Gnomek? Można by wymieniać jeszcze.. Tutaj chciałbym wam polecić jednego z nich, który powinien zasłużyć na coś o wiele lepszego niż teraz. O setki tysięcy osób go oglądających. Oto jeden z jego filmów:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZI0fs3RNVHM

 

Ziomek poświęcił nawet własną pracę by częściej nagrywać. Spójrzcie na jego budowle, są po prostu zarąbiste.

Opublikowano

Widać że to jest bardzo fajne... Szkoda że tak na każdym serwerze nie jest ;[

Posty:

 

50 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 550 / 600 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

 

Opublikowano

@Jursare

W dobie masówek i gówno serwerów tego typu zabiegi są po prostu nieopłacalne, nie ma sensu inwestować jakiś większych nakładów w serwer skoro i tak wiesz, ze nie zdobędzie popularności z prostych względów - ludzie są rozproszeni po gównoserwerach i im to nie przeszkadza, nie mają problemu grać na serwerach, gdzie 10 osób jednocześnie to maksimum na jakie stać właścicieli. Niby nic wielkiego, ale na rynku mamy takich 50-60 serwerów (oczywiście liczy z dupy więc nie przywiązywał bym do tego wagi - ot taka metafora by sobie coś uzmysłowić), pomnóż to sobie razy 10-20 osób na każdym z nim to masz całkiem pokaźny serwer w który warto inwestować - a tak, to guano...


Odnoście PItcha to miałem za dawnych czasów okazję krótko z nim porozmawiać - ogólnie człowiek całkiem całkiem (nic więcej wywnioskować raczej z tamtej jakby nie patrzeć krótkiej rozmowy wywnioskować się nie dało). Można powiedzieć, że to człowiek z pasją, bo nie jeden by się już dawno na jego miejscu poddał ze względu, iż zostali z nim tylko najwytrwalsi widzowie myślę, iż to ze względu na męczenie jednej i tej samej serii medival no i serie fabularne, które nie są jakoś szczególnie popularne na naszym polskim podwórku - jednak fakt że porzucił pracę by częściej nagrywać jakoś nie wydaje mi się wiarygodny sam pamiętam jak jeden z jego projektów upadł, właśnie ze względu iż pracował i nie miał czasu z czego można by było jasny wniosek spowić - praca najważniejsze, a potem minecraft (przyjemności).

106071453484304291456.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...