Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą wersję silnika CraftBukkit wybrać pod 1.7.2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Którą wersję craftbukkita wybrać pod wersję 1.7.2?

Czy może istnieje wersja craftbukkita która pozwala wejść na wersjach 1.7.x?

Oczywiście bez bugów.­

dsa

Opublikowano

@Tynek Nie mam pojęcia, czy taka jest. Wiem natomiast, że będzie Ci odpowiadać Spigot 1.7.8, który pozwala na wchodzenie na wersjach 1.7.x. Myślę, że jeszcze bardziej będzie Ci odpowiadać Spigot 1.7.10, na którym gracze (Ty również) będą mogli wchodzić na wersjach 1.7.x - 1.8.x. :)

 

Opublikowano

@up 

rendering?

Tak, po prostu ustaw odpowiednią wartość w pliku server.properties

view-distance=3

Myślę że PaperSpigot 1.7.10 będzie Ci odpowiadał, pozwala on na wchodzenie z 1.7.X, jak i z 1.8.X.

 

PaperSpigot,

http://tcpr.ca/paperspigot

pobierz wersje latest

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Napiszę Ci tutaj jakie silniki obsługują jakie klienty

 

Silnik 1.7.2 - od 1.7.2 do 1.7.5

Silnik 1.7.5 - od 1.7.5 do 1.7.9

Silnik 1.7.9 - wszystkie klienty 1.7

Silnik 1.7.10 - wszystkie klienty 1.7 i 1.8

Silnik 1.8 - wszystkie klienty 1.8

 

A z silników polecam PaperSpigot. :3

 

Jest jeszcze 2 opcja. Możesz wgrać na serwer plugin Protocol Support. Potrzebujesz silnika 1.8.8 najlepiej paper Spigot. Plugin ten obsługuje wersje klientów od 1.5.2 do 1.8.x!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...