Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o ludziach specjalnie przedłużających przegraną grę?


DiabloXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ktos wyzej napisal ze wiadomo w 20min ze gra przejebana i sie ja ciagnie do 40 min to to jest bez sensu... cos takiego mnie oslabia, skoro przez 20min grasz jeszcze to masz az 20 min szansy na odmienienie przebiegu gry tylko poczekaj na throw przeciwników, zawsze sie jakis zdarza o ile nnie gracie w d1+. Takze przez ludzi, ktorzy sie poddaja, bo w ich BARDZO CZESTO MYLNEJ opini gra jest przegrana, przegrywa sie duzo gier, ja nie raz przegralem takie ;/ i to anwet nie chodzi o to ze sie uda przeglosowac surra, tacy ludzie graja od neichcenia padaja non stop itp., nie cierpie takich graczy

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Ja nie rozumiem o czym wy mówicie - nie warto surrować, warto surrować, ale to nie jest taka wartość - to znaczy - o ile grasz dla przyjmności choć w części, to powinieneś się kierować tym, czy chce ci się grać, czy nie, a nie tym, że przegrywam to dobra, zagram następna(może wyjątek przed końcem sezonu gdy masz mało czasu aby wbić ligę czy coś)

Opublikowano

A mnie właśnie wkurwiają takie osoby jak autor tematu. Chodzi taki bezsensu po mapie i płacze "plz surr, we lose" itp. Juz tyle gier grałem, że zdążyłem zauważyć ze ma przegranej gry. Wystarczy jakiś ACE i można spushować pod sam Nexus

Opublikowano

mnie tez w uj wkur.wiaja na c**j tracic czas..

 

Z tych przegranych gier uczysz sie najwięcej. Co to za problem wygrac gdy sie złapie feed w early? To każdy głupi umie. Wygraj gdy nie masz przewagi, wtedy sie czegos nauczysz

Opublikowano

Na rankedach sie nie wolno nigdy poddawac bo zawsze moze sie coś zdarzyć, w koncu gra sie po punkty, natomiast na normalach nie powinno sie marnować czasu.

Opublikowano

Gorsi są ludzie którzy sie obrażają , zaczynają trolować i idą afk i oczywiście obwiniają cały team swój i przeciwny też. Zawsze da się wygrać , ale nie można się obrazić i iść afk. Sam kiedyś miałem taką sytuacje , że mój nexus był na jakieś 3 hity , ale 1 z przeciwników wyszedł i to wygraliśmy ( a oni mieli jeszcze prawie wszystkie wieże ).

Opublikowano

Akurat rankedy zawsze warto grać do końca. Pomyśl chociażby, że ktoś z drużyny przeciwnej może będzie musiał iść afk, albo dostanie dc. Niby zdarza się rzadko, ale jednak. Zawsze są jakieś tam szansę na wygraną.

Z resztą...

https://www.youtube.com/watch?v=HzTbpRqQgW8

O przyznam ze nie widzialem chyba przekona mnie to by grac rankedy do konca.

Opublikowano

Wiesz... To wszystko zależy tak na prawdę, nie raz wygrałem grę właśnie przez takie przedłużanie. Wywaliło kogoś w przeciwnym teamie itd. Natomiast jeżeli chodzi już o takie chamskie przedłużanie z nutką trollowania i spamowania na chatcie no to już piany można dostać xD. Powybijałbym 

syndra_sig_zps3151e2d8.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...