Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się jeszcze grać na Pl'u


OstryAnall

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chciałbym zacząć grę na Globalu ale nie jestem pewny co do tego ponieważ jest tyle tych nowych gówienek itd,Jak tak To na jakim serwie Pod względem ilości ludzi i Młodości Z góry dziękuje za odp chętnie dam + ;]

de293496aae0.jpg
Opublikowano

Moim zdaniem opłaca się, gdyż jednak oficjalne serwery, to oficjalne serwery. Masz pewność, że w najbliższym czasie nie upadną one oraz otrzymasz odpowiednią pomoc od supportu. A co do nowinek, jakie tam są - kwestia przyzwyczajenia.

Opublikowano

Nie masz pewnosci ze nie upadną. Amber Gold też było "oficjalne" i poszło. PL na przestrzeni lat zrobił się syfem.

Kwestia gustu, wejdź zobacz i sam zdecyduj. Jedni grają dalej inni nie.

Opublikowano

No właśnie tak jak kolega up pisze Global też może paść Ludzi coraz mniej I tak mi się wydaje że cały czas ubywa mniej ^^

de293496aae0.jpg
Opublikowano

Wg. mnie opłaca się, najlepiej zacząć już teraz póki są świąteczne eventy.

Masz pewność, że Twój czas nie zostanie stracony, gdyż serwery metin2 są trwałe i stabilne.

Do tego jest co raz więcej wydarzeń i aktualizacji.

Jest o wiele łatwiej niż kilka lat temu, teraz to taki medium :)

­

Opublikowano

Czekaj na nowy serwer tam kazdy bedzie rowny :-) przynajmniej przez chwile. Podobno juz niedlugo :yay:

Ogolnie teraz na globalu sporo sie dzieje, wiele aktualizacji, wydarzen B)

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

ogolnie wybonowac eq teraz to nic specjalnego <.<

nie wiem kiedy start -.-

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

Polecam Ci zagrać, póki co, na Tortudze - zobacz jak się zaczyna, spróbuj zarobić i już będziesz wiedział jak wystartować lepiej na nowym serwerze.

Na nowy serwer możesz czekać a czekać, niestety nie wiadomo kiedy wystartuje.

­

Opublikowano

Na początku roku ... Nie wyobrazam sobie zaczynać na serwerze gdzie postacie maja po 7lat

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

nie wazne skad, wazne ze prawdziwe :lenny:  :lenny:  :lenny:  :lenny:  

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli chcesz miec pewny serwer ktory w uj postoi to wiadomo ze global ale to tez liczy sie z wydaniem hajsu lub lamieniem przed kompem 20godz na dobe zeby cos w miare szybko osiagnac :) 

pokemon20haunter800x200.png
Opublikowano

Jak chcesz mieć tradycyjny serwer to polecam Ci ConcordiaMT2 :), nie ma za dużo ludzi ale za to jest jak za dawnego metin2.pl

4521609.png

Opublikowano

Opłaca się bo jednak global jest stabilny. Sporo aktualizacji i nowości ( $$$ ;) ). Jeśli masz sobie pykać do 75lvl to śmiało wracaj ale jak chcesz coś osiągnąć to bez IS się nie obejdzie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...