Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Współpraca]Poszukujemy Ekipy/Adminów do serwera RP


Wilhelm1720

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie poszukujemy osób do istniejącego już wielokrotnie projektu E-Rp - Eventis Role Play. Mógł bym się bardzo dużo rozpisać na temat projektu... Ale nie jednokrotnie to robiłem i większość ludzi uznało że nie chce się im czytać. Więc napiszę prosto, zwięźle, łopatologicznie i na temat. 





Poszukujemy osób na stanowiska: 

• (GM5) Game Master Stopnia 5. - Początkujący moderator gry. (Dla nieświadomych Administrator) 
• Grafik 
• Reklamodawca 
• Moderator Forum 



Legenda: 

Kolor - Niezbędne stanowisko dla nas 
Kolor - Mniej istotne stanowisko dla nas 
Kolor - Mało istotne stanowisko dla nas 


Wynagrodzeniem jest ranga i piastowane stanowisko, w przypadku braku rangi i piastowanego stanowiska wynagrodzeniem są udogodnienia w grze przekazane takiej osobie np. konto V.I.P, własny biznes, interior. 


Informacje na temat nas i projektu trzeba samodzielnie zdobyć na naszym forum http://e-rp.pl lub niestety na konkurencyjnych forach. 

Podania można składać na naszym forum lub skype "Wilhelm_Aranoja". Można też zadać uzupełniające pytania. 
W przypadku składania podania na GM wymagane jest spełnienie wymogów i posiadanie mikrofonu. Dziękujemy i zapraszamy serdecznie życząc tym samym powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...