Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki champion teraz najmocniej carruje na zasadzie pick=win?


speed123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma takiego i nigdy nie było, ale na pewno do jednych silniejszych zaliczają się:

 

  • Jax,
  • Xin Zhao,
  • Master Yi,
  • Irelia.

Oczywiście, wszystkie 4 pod Guinsoo. Do takich bardziej tankowatych na obecną metę + zadających obrażenia to:

 

  • Tahm Kench,
  • Dr Mundo

Po części może też Nautilius. Warto także grać; Lee Sin, Kindred pod ulepszenie warrior na jungli.

Opublikowano

Nie ma takiego i nigdy nie było, ale na pewno do jednych silniejszych zaliczają się:

 

Smiechlem wgl masz lola zainstalowanego na kompie xDD? 

 

Riven jesli ja ogarniesz dostaniesz troche feda w early to jestes nie do ubicia w late nie zapomnijmy o shieldzie za 600 czy iles tam co 3 sekundy xD.

Darius robisz hydre cos tam pod ad zabijasz papierka w enemy z ulta i dalej lecisz po kolei az pojawi sie napis penta kill najlepiej aby zrobic pente darkiem nalezy uzyć kombinacji AA+R.

Master co tu duzo pisac chory demejdz z hitow 

Opublikowano

Nie ma takiego i nigdy nie było, ale na pewno do jednych silniejszych zaliczają się:

 

  • Jax,
  • Xin Zhao,
  • Master Yi,
  • Irelia.

Oczywiście, wszystkie 4 pod Guinsoo. Do takich bardziej tankowatych na obecną metę + zadających obrażenia to:

 

  • Tahm Kench,
  • Dr Mundo

Po części może też Nautilius. Warto także grać; Lee Sin, Kindred pod ulepszenie warrior na jungli.

 

Śmiechłem 2x.

Nie wspominasz o ADC, gdzie to jest przykre bądź o riven, xerath gdzie jak sobie wymasterują postać i dostana feeda w early, potrafią oneshotować, to samo LB.

Tahm? To już soraka bardziej jest tankowata i więcej zrobi, w dodatku heal + silence, a heal jest tak potężny teraz, że może adc stać na lini 2 tygodnie

 

Ja samym ezrealem pod AP, gdzie jak dostane 2-3 kille w early i 100 farmy, potrafie oneshotowac ludzi i sam wygrać grę. :v

 

Opublikowano

Smiechlem wgl masz lola zainstalowanego na kompie xDD? 

 

Riven jesli ja ogarniesz dostaniesz troche feda w early to jestes nie do ubicia w late nie zapomnijmy o shieldzie za 600 czy iles tam co 3 sekundy xD.

Darius robisz hydre cos tam pod ad zabijasz papierka w enemy z ulta i dalej lecisz po kolei az pojawi sie napis penta kill najlepiej aby zrobic pente darkiem nalezy uzyć kombinacji AA+R.

Master co tu duzo pisac chory demejdz z hitow 

 

Każda postać wymaga skilla, żeby coś ugrać, bo zwykłe pickniecie postaci nic nie daje. Jeżeli uważasz, że wystarczy picknąć daną postać, aby wygrać grę to jesteś w ogromnym błędzie.

 

 

Śmiechłem 2x.

Nie wspominasz o ADC, gdzie to jest przykre bądź o riven, xerath gdzie jak sobie wymasterują postać i dostana feeda w early, potrafią oneshotować, to samo LB.

Tahm? To już soraka bardziej jest tankowata i więcej zrobi, w dodatku heal + silence, a heal jest tak potężny teraz, że może adc stać na lini 2 tygodnie

 

Ja samym ezrealem pod AP, gdzie jak dostane 2-3 kille w early i 100 farmy, potrafie oneshotowac ludzi i sam wygrać grę. :v

 

 

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, a później komentuj temat lub czyjś post:

 

"W sensie jakie champy obecnie daja wygrana za samo pickniecie ;p"

Opublikowano

 

Ja samym ezrealem pod AP, gdzie jak dostane 2-3 kille w early i 100 farmy, potrafie oneshotowac ludzi i sam wygrać grę. :v

 

Ja p******e jaki rak 

#ANTYWARN

Soraka chyba najbardziej zyskała po tym patchu, ale nią za bardzo nie masz szans wyccarowac gówno team, jaxem jak najbardziej.

Opublikowano

mam nadzieje ze nikt nie potraktowal mojego tematu na 100% powaznie, wiadomo ze skill>op champ, zawsze ale to zazwsze. Bardziej chodzilo mi o champy ktorymi mozesz rozkurwic pol teamu i wygrac gre, czasem nawet bez specjalnego skilla, poprotstu jak widze jak ludzie np. wlasnie dariusem wychodza z lini 0/4 a potem penta jak juz zlozy te 2 itemki cudem... to mnie c**j strzela, bo nie gram tego typu gownami, wole skillowe champy, poniewaz daja wiecej radochy z gry, ale jednak czasem ciezko miec wplyw na gre, zwlaszcza jak sie nie uda nafeedowac zbytnio bo poza twoja linia kazdy enemy ma 4/0, wiec zamierzam zaczac grac opekami zeby wyciagnac sie kilka dywizji wyzej ;)

@edit 

jakby ktoś byl zainteresowany podobna tematyka, to fajna stronke znalazlem nerfplz.com, fajne tier listy i artykuly o obecnej mecie, niestety jak ktos nie zna angielskiego to maksymalnie sobie tier liste podpatrzy, ale mi sie ta strona podoba, polecam :)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Trynda wbijasz w piatke full crit rozkladasz na 3 hity kazdego + healujesz sie za cale hp. Jesli dostaniesz stuna czy widzisz ze cos sie szykuje xD to ult i kosisz dalej chyba jest to teraz jedna z najlatwiejszych postaci do gry i op

Tymbardziej z nowymi masterkami :D

Opublikowano

tryndy probowalem, ale zbyt podatny na cc jest i jesli maja lepszy teamcomp pelny tankow to nawet z 20/0 nic nie zrobisz ;/ poprobuje jaxa i mundka na pewno, bo sam zauwazylem ze to jest op ;)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Smiechlem wgl masz lola zainstalowanego na kompie xDD? 

 

Riven jesli ja ogarniesz dostaniesz troche feda w early to jestes nie do ubicia w late nie zapomnijmy o shieldzie za 600 czy iles tam co 3 sekundy xD.

Darius robisz hydre cos tam pod ad zabijasz papierka w enemy z ulta i dalej lecisz po kolei az pojawi sie napis penta kill najlepiej aby zrobic pente darkiem nalezy uzyć kombinacji AA+R.

Master co tu duzo pisac chory demejdz z hitow 

Jakoś mainy Riven nie poosiadają 100% win ratio, Darius najprostsza postać do wykajtowania w grze, Master jeden ccek i leży. Polecam zaaktualizować lola.

 

Mistrzu jak najbardziej racjonalny post, jeden z niewielu z ktorym się w 100% zgadzam.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

vayne - co ona robi to jest chore !

lucian - delikatne buffy ale mocny jak ogarniesz

yasuo - 100% kryta w 12 minucie nawet WOW oppp 

darius

katariana 

Opublikowano

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem,a jak nie to do podstawówki.

Nie champy które po wymasterowaniu są mega mocne tylko takie które są broken same w sobie i nie trzeba umieć grać żeby robić solo gierke.

Jax

Xin

Yi

Trynda

Irelia

Mundo

Soraka

Kindred

Opublikowano

Jakoś mainy Riven nie poosiadają 100% win ratio, Darius najprostsza postać do wykajtowania w grze, Master jeden ccek i leży. Polecam zaaktualizować lola.

 

Mistrzu jak najbardziej racjonalny post, jeden z niewielu z ktorym się w 100% zgadzam.

Polecam wyjść z sezonu trzeciego.

 

@topic:

Jax z guinsoo i ownisz, tyle w temacie

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Nikt nie wspomniał o Kassadinie ;) Jak dla mniej najbardziej broken mid ever. Ostatnio staram się go masterować i wychodzi mi to tak, że w dwa dni 2 penty. Ult w late co 1,3s, do tego E i W po prostu kozak. ŻADEN adc nie przezyje combo kassadina. Combo trwa sekunde, a w następnej sekundzie kass już jest daleko od tfa jesli jest taka potrzeba.

Opublikowano

Dobrze, że nikt z was nie wymienił najbardziej broken champa jakim jest... Ha nie podam wam bo zaraz wszyscy zaczną nim grac na L# lub Bolu.

Opublikowano

Dużo tego: Yi, Vayne, Trynda, Nunu na mid xD. I więcej champów pod nowe masterki ;)

Opublikowano

-Soraka dobrze się ustawisz i masz heala co 1 s może mniej 

-Yi w jungli warrior/devourer + guinso = penta 1vs5 tylko trzeba ogarnąć dodgowanie skili z q ale to trudne nie jest

-kassadin r'ka co 2-3 sekundy bardzo mobilny

-yasuo 100%kryta w 12-15minucie ?

-trynda top z guinso

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...