Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmieniac Styl W Kliencie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć pokaże wam jak zrobić nowy styl do klienta

potrzebne są;

 

Metin2 File Extractor

 

http://www.speedyshare.com/files/22452961/Metin2FileExtractor.rar

 

skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/686759971b9699ad083a7ccea8025e726737bb2306d768515d879221ec4aaf77-1273957753

 

 

Metin2 File Archiver wraz z pakerami

 

http://www.speedyshare.com/files/22452942/Archiver_BinUtils_S527P105_2.Beta.rar

 

skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/7ebd1349835d26700ed2ed28dbc38c4c03767ab327661be12f87903add0e92d6-1273957735

 

na skanach niby coś jest ale skanowałem oryginalnym avastem i nic nie wykrył zawsze możecie poszukać na forum tych programów oraz pakerów

 

I program do edycji grafiki najlepiej Paint.NET ponieważ można nim otworzyć obrazy w formacie .dds

http://www.dobreprogramy.pl/PaintNET,Program,Windows,12332.html

 

 

 

Zaczynamy wiec

Ściągamy Metin2 File Extractor za jego pomocą rozpakowujemy "ETC" i "locale" Po rozpakowaniu wchodzimy do folderu C:\D&S\Nasza Nazwa\output\ymir work\ui

 

tutaj interesują nas takie obrazy jak:

 

cursor - kursory

introloading - ładowanie

minimap, minimap_camera - mała mapa

public - przyciski

windows - przyciski i inne

Jeśli edytujecie w programie Paint.NET to zapisujemy w formacie plików DXT5 (Interpolated Alpha) w przeciwnym razie skile nie będą się lądować (w sensie graficznym)

 

Oraz obrazy z folderu "pattern"

 

titlebar_right - pasek tytułowy prawa strona

titlebar_left - pasek tytułowy lewa strona

titlebar_centet - pasek tytułowy środek

taskbar_base - pasek znajdujący się na samym dole ekranu

chatlogwindow_titlebar_right - tytułowa część czatu prawa

chatlogwindow_titlebar_left - tytułowa część czatu lewa

chatlogwindow_titlebar_middle - tytułowa część czatu środek

board_line_top - górna podstawa okna

board_line_right - prawa podstawa okna

board_line_left - lewa podstawa okna

board_line_bottom - dolna podstawa okna

board_corner_righttop - podstawa okna górny prawy górny róg

board_corner_lefttop - podstawa okna lewy górny róg

board_corner_rightbottom - podstawa okna prawy dolny róg

board_corner_leftbottom - podstawa okna lewy dolny róg

board_base - środek okna

 

Najlepiej zrobić komie zapasowe tych obrazów

 

Następnie \outup\locale\pl\ui tutaj interesują nas foldery "guild" (w nim obraz guild) i folder "windows" (w nim obraz windows)

 

Edytujemy według uznania

 

Gdy zakończymy edytowanie przechodzimy do C:\D&S\Nasza Nazwa\ i tworzymy folder "Source" i wklejamy cala zawartość folderu "outup"

Przeciągamy plik "RootPackGen" na aplikacje "mt" pojawia nam się "ETC.epk" i "ETC.eix" wklejamy je do folderu "pack" w kliencie tak samo z "locale"

 

Tak to wygląda u mnie

 

 

1

 

 

2

 

 

3

 

 

 

Sporo ludzi mnie o to prosiło wiec

 

Nowy Styl

 

http://www.speedyshare.com/files/23334928/Nowy_Styl.rar

 

Skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/38ae4d26fff38a5ad56baad33ddcd10beb3f1aacef144908f83fa08030480a23-1278852642

 

I jeszcze zbroja bo były prośby (dla laski tez jest)

 

http://www.speedyshare.com/files/22471178/zbrojka.rar

Skana niema bo waga pliku wynosi 113MB skanowałem Avastem i nic nie wykrył

 

Gdyby coś nie grało jak należny to piszcie ale odpowiem dopiero w środę bo jadę do pitala na badania

1330958707-U172562.jpg

Opublikowano

O lol ... Zarąbiste !!!!

Mógł byś podać te z 3 zdj ? Takie czerwone ?

Opublikowano

UP w locale zmieniasz jeszcze to \outup\locale\pl\ui tutaj interesują nas foldery "guild" (w nim obraz guild) i folder "windows" (w nim obraz windows)

1330958707-U172562.jpg

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...