Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy lepiej zebym admin...


kemot00

Stworzyc Kategorie o Metin 2?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Metin 2

    • Tak
      30
    • Nie
      61

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie

 

metin - mniej hackow niz do diablo Oo

 

 

zreszta to nie od tego zalezy ..

 

musisz TY dawac hacki.. a nie, 2 hacki i "pllsss zrob dzial"

Opublikowano

NIE!!!!!! metin ssie zlagowanie guwno , przereklamowane a nie jak np. diablo wiecznie mlode zabieraj mi sie z tym czyms -_-

to tak jak ja bym prosil o dzial do Infinity online do kturego niema hackow ale chce ten dzial bo grac w ta gre ;/

Opublikowano

nie! ja sie zgadzam z kolegami UP i 2x UP nie ma sensu to cos podobnego jakby stworzyc sobie dzial do OGAME.PL albo GLADIATUS.PL

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

Opublikowano

Po co wogole rozmawiamy o tej beznadziejnej grze ani grafika ani gameplay nie sa dobre.

Taki eksperyment na miare tibii, ktory sie nie powiodl.

budynsz1.jpg

Jesli macie problem piszcie na GG 1252128

Ogladamlogobleach2tx8.jpgWszystkie juz widzialem

Opublikowano

ponad 81 % jest na NIE ;) i dobrze

 

 

dzial metin z rok temu lub wiecej mialby sens ale teraz ? ciagle widze necie tematy na forach" metin 2 hack plisss" -,- to samo byloby tu... narazie jest malo hackow i to wszystko... do fps za to mozna dac gta:sa MP dac ;)

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Myślałeś, że będzie miliard głosów na tak, a tu zaskoczenie, 80% na nie. Również za głosowałem na nie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Czemu nie? Jesli sa hacki, boty lub bugi do metina ktore moga zostac zamieszczane to mogl by powstac taki dzial... ja w Metina nie gram ale jestem za rozwijaniem forum.

 

nie! ja sie zgadzam z kolegami UP i 2x UP nie ma sensu to cos podobnego jakby stworzyc sobie dzial do OGAME.PL albo GLADIATUS.PL

 

A niby czemu do ogame ma nie byc?? jest duzo skryptow i masa innych rzeczy do ogame ktore ulatwiaja gre i to bardzo duzo...

Jest wiecej nielegalnych ulatwien niz do wiekszosci gier ktore sa na forum.

Opublikowano

Nie robić tego działu tam nawet gameplay jest beznadziejny a lagi w centrum jak jest 7 osób to są kosmiczne

Jak tam nawet można se pomnożyć kase UCE

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

ja jestem za

gram w to od czasu do czasu i moglby powstac takli dzial

znam sie akurat na tym

wqdz690429546a.GIFPiszę Poprawnie Po Polsku.
Opublikowano

ja bym sie przylaczyl to wypowiedzi mike_2006 ;d mozna zrobic temat o gta:sa MP a co do metina to oczywiscie ze nie ;D

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

to jest spam

 

po co pisać i robić głosowanie pisz do adminów a nie ankiety co ich to ze będzie np 20/0 to jest ich forum !

 

 

uszczęśliwię cię głos na TAK

SILKROAD online jest grą dla botów

silkroad sprzyja boterom

 

Santetsu.png

WYFARMIONE 1,351,000/1,000,000 SP

Opublikowano

nie metin 2 to badziewie polskie exp nawet spoko ale grafa!;/tragedia

Kandyduje na moderatora dzialu Cabal Online

 

Mniej spamu,wiecej szpanu:PMusimy odpicowac to forum:D

 

bd8153.png

 

6potiqwwv0.th.png

Opublikowano

Metin2 jest tak przynudzającą grą że lepiej żeby jej nigdy nie stworzyli

Jestem na NIE

Opublikowano

Nie,nudna gierka a taki dział to troche wcześniej by stworzyć można...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
hacków parę jest do metina poradniki itp to sam mógłbym napisać itp i wszystkim pomagać w różnych sprawach

 

 

z tego co pamietam kapec z dzialu "inne gry mmo" to raczej skory do pomocy , pisania tutow i dawania hackow skory nie jestes :P

 

 

 

 

@up 1 i 2 :P

 

troszke daty nie zauwazylem postu kapcia xD przepraszam :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a ankieta juz chyba nie ma celu poniewaz widac jaki jest wynik...

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Tak rofl

 

Kapec jest tak boski z haxami, ze... <fanfary> prosi Mike'a aby ten wyciagnal ode mnie haxa ..

 

wczesniej samemu ostro mnie wyzywajac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...