Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się wracać na serwer negros?


i*Nasty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące metina 2 pl

Opłaca się wracać na serwer negros ?

Mam tam 90 lvl woja bodego bez eq ze skillami p

na event swiateczny oplaca się wracac ?

jak drop zmianek i dodan ?

jakim lvl najlepiej dropic te skarpety ?

Opublikowano

Opłaca się.Ja od zera w 3 dni na tym evencie zarobiłem z 300kk+.Fajnie się gra na plu i nie trzeba się martwić jak przy privach ,że te k***y ci zamkną serwer za chwile

Opublikowano

­Na PL'a zawsze się opłaca wracać iż jest ta pewność że nie padnie z dnia na dzień. Ostatnimi dniami nie warto grać na serwerach dedykowanych iż szybko padają, a PL się rozwija i stoi ciągle :).

Więc nawet polecam grać na PL bo warto na 100%.

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

Tym bardziej ,że teraz faktycznie wchodzą fajne aktualizacje a ten is jest konieczny na 90 lvlach a na malych nie ma co się martwić ;p

Opublikowano

Dobrą postać wysoko levelową z skilami masz, więc już jakieś podstawy są. Tym bardziej, że Negros, to chyba serwer na którym najbardziej opłaca się grać + event świąteczny. 

 

Próbuj wrócić. :)

denzel.png

Opublikowano

Co chwilę robisz nowe postacie dla skarpetek i tak się dorabiasz :)

W ciągu jednego dnia wyciągnąłem 12 kamieni duchowych i inne dosyć fajne rzeczy.

W Kartach Okey natomiast metale, które są bardzo przydatne.

Na święta z pewnością warto wrócić.

­

Opublikowano

Wracaj, tylko nwm jak z jakims podstawowym eq.. Masz dwie dyszki to kup na alledrogo 100kk i potem już z górki :D

SNq6Ku7.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...