Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiecie coś na temat Lof4s?


polaster64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No mowil ze pracuje ale sa swieta i wgl zajeb z tym wiec w styczniu moze zrobi ;3

 

Edek no plis szybciej serwer rob xD

Opublikowano

Tak jak napisal Polaster ida swieta sa wazniejsze rzeczy od serwera :3

Gdy mamy tylko czas staramy sie naprawiac bugi etc .

Troche cierpliosci :3

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Prawda jest taka oni grają w inna grę :(

 

ale polecam EV4Story :D ~ derion 

 

" Oni " Czyli kto ?

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

No Wy :O przecież ostatnio mi pisales ze gracie w cos innego. Ha czyżby pamięć zawodzila? :p

08744279998924873300.png


 

Opublikowano

No Wy :O przecież ostatnio mi pisales ze gracie w cos innego. Ha czyżby pamięć zawodzila? :p

XDDDDDDDDDDDDDDD zdemaskowani XDDD

Qumple ja na EV4story jestę i juz normalnie 20 lvl mam , ale nie wiem jak tam jest z bonami bo tylko  czekolade dostalem i stalem jak wryty i robilem inne wazniejsze w zyciu mezczyzny rzeczy.

 

 

Edek, ale te eq co były przed close to wróci? Bo jakby co to ja moge podac wszystko na pamiec xD

Opublikowano

XDDDDDDDDDDDDDDD zdemaskowani XDDD

Qumple ja na EV4story jestę i juz normalnie 20 lvl mam , ale nie wiem jak tam jest z bonami bo tylko  czekolade dostalem i stalem jak wryty i robilem inne wazniejsze w zyciu mezczyzny rzeczy.

 

 

Edek, ale te eq co były przed close to wróci? Bo jakby co to ja moge podac wszystko na pamiec xD

 

Wasze itemy sa bezpieczne :)

 

Chyba tez zagram chwile na EV4story ^^

Co polecacie Valo, Der ? ^^

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Nie rozumiesz tego ze narazie nie mam czasu na serwer ?

Marudzisz caly czas a serwer nie umarl tak dla twojej wiadomosci :)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Serwer umarł eldron woli grac na ev4story ;D

a tak naprawdę eldron się obsrał zemi ;*

 

Czyli nie moge juz sobie normalnie pograc dla zabawy ? ^^

Proponuje zamknac ten temat bo nie ma to dalej sensu .

Jak serwer bedzie Online dam znac .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...