Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzucanie gracza z serwera z powodu słabego internetu.


beq1993

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Niedawno założyłem serwer na hostingu omgserv.com. Wszystko działa ok, ale jest pewien problem. Mój znajomy ma słaby internet, a chciałby bardzo pograć ze mną na serwerze, ale niestety gdy tylko wejdzie na serwer to po kilku sekundach jest wyrzucany przez serwer. Domyślam się ze chodzi o to że ma za wysoki ping. Czy jest jakiś sposób, aby mógł sobie pograć ze mną? Czy jest to wina serwera czy może hosta? Jeśli hosta to poleczcie jakiś inny host. Wersja serwera to Spigot 1.8.7.

Opublikowano

w pliku bukkit.yml ustaw tą wartość na taką lub większą,

  ping-packet-limit: 600

w pliku server.properties ustaw tą wartość,

network-compression-threshold=0

w pliku server.properties usta też tą wartość lub większą,

max-tick-time=90000

możesz też zmienić silnik serwerowy na PaperSpigot,

http://tcpr.ca/paperspigot

Jeśli chodzi o host to pukawka/maxcraft

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Zrobiłem tak jak pisałeś jutro sprawdzę czy działa. Tylko jedno pytanie.  

 ping-packet-limit: 600
max-tick-time=90000

Te dwie wartości miałem dodać ręcznie do pliku bukkit.yml i server.properties ?

Opublikowano

Tylko on. Dzisiaj go nie wyrzucało, ale on mieszka na wsi to wiadomo jak to jest z tym internetem raz jest raz niema.

Opublikowano

@beq1993 W takim razie nic się nie da zrobić, musiałby zmienić internet na lepszy.

Ale druga opcja jest taka, że on może spróbować założyć serwer dla Was dwóch, ale nie obiecuję, że będzie sukces, bo musiałby mieć konsolę na komputerze swoim, a Ty możliwe, że będziesz miał większy ping niż normalnie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...