Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiem co robić na 31 lvl.


ajajonon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

Czego oczekujesz od tej gry, skoro na 65 lvlu bawisz się w 100% PvP? :P No.. nie liczmy codziennego RB HM. 

Dlatego stwierdziłam, że gra zeszła na psy, po nowym patchu. Zabrali 3 najlepsze siege dając w zamian syf.

k1hvCVp.gif

Opublikowano

­

 

Dlatego stwierdziłam, że gra zeszła na psy, po nowym patchu. Zabrali 3 najlepsze siege dając w zamian syf.

Gra stała się zbyt prosta. W miesiąc(licząc lvlowanie) ubrałem postać w AP dla Soldiera1 ...

Stanowczo zbyt szybko.

PvE w tej grze już nie ma. 

Opublikowano

­

 

Gra stała się zbyt prosta. W miesiąc(licząc lvlowanie) ubrałem postać w AP dla Soldiera1 ...
Stanowczo zbyt szybko.
PvE w tej grze już nie ma. 

Co do pve się zgodzę, a to był element, który mnie przyciągnął do tej gry.

k1hvCVp.gif

Opublikowano

A od którego jest kampania? Ja gram Asmo

Widzisz przecież od którego masz misję kampanijną w zadaniach. Od 43 chyba jest więc Proces Kromede zrób ze 3 razy i już będziesz miał. Później do kampanii albo te różowe misje, albo niebieskie w Heiron, tylko nie wiem czy grupe znajdziesz na tą instancję.

Opublikowano

Głównie rób:

-Kampanię (Żółte questy)

-Questy Wprowadzające (Ciemno-niebieskie)

-Questy Zwykłe (Niebieskie) ale nie wszystkie, tylko te które op

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...