Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc dotycząca całej dobowej nocy na serwerze i efektu Night Vision.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,nie wiem jak zrobić dwie żeczy:

1. Aby cały czas była noc

2. Aby gracze cały czas mieli efekt "Night Vision" (nawet jak umrą żeby dalej mieli)

Słyszałem że 2 da się zrobić w world guard

Opublikowano

2.  plugin

	@EventHandler
	public void ReSpawnListener(PlayerRespawnEvent e) {
		Player p = e.getPlayer();
		Entity ep = (Player) e.getPlayer();
		UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;
		p.sendMessage(api.color("&cOdrodziles sie " + p.getName() + " i dostajesz efekt swiatla!"));
		p.addPotionEffect(new PotionEffect(PotionEffectType.NIGHT_VISION, 5000000, 0));
	}
	
	@EventHandler
	public void JoinListener(PlayerJoinEvent e) {
		Player p = e.getPlayer();
		Entity ep = (Player) e.getPlayer();
		UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;
		p.sendMessage(api.color("&cZalogowales sie " + p.getName() + " i dostajesz efekt swiatla!"));
		p.addPotionEffect(new PotionEffect(PotionEffectType.NIGHT_VISION, 5000000, 0));
	}
}

Opublikowano

Co do pełnej nocy to możesz użyć prostego skriptu:

at 7:00:
	set time to 20:00

[Godziny dostosuj wg uznania, ja dałem tak dla siebie ;)]

 

A co do efektu nightvision ściągnij dodatek do worldguarda... worldguardregioneffects czy coś podobnego, google nie boli, szukaj, szukaj, szukaj ;)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Co do pełnej nocy to możesz użyć prostego skriptu:

at 7:00:
	set time to 20:00

[Godziny dostosuj wg uznania, ja dałem tak dla siebie ;)]

 

A co do efektu nightvision ściągnij dodatek do worldguarda... worldguardregioneffects czy coś podobnego, google nie boli, szukaj, szukaj, szukaj ;)

Prostego, ale bardzo słabego. Będzie się robić dzień, rozjaśniać się i nagle bum, ciemno, nie będzie to realistyczne, prawda?

 

@TerriorPL Nie musisz robić jakiś komplikacji, wystarczy, że w TRAKCIE NOCY wpiszesz komendę: /gamerule doDayCycle false

 

Opublikowano

 

2.  plugin

	@EventHandler
	public void ReSpawnListener(PlayerRespawnEvent e) {
		Player p = e.getPlayer();
		Entity ep = (Player) e.getPlayer();
		UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;
		p.sendMessage(api.color("&cOdrodziles sie " + p.getName() + " i dostajesz efekt swiatla!"));
		p.addPotionEffect(new PotionEffect(PotionEffectType.NIGHT_VISION, 5000000, 0));
	}
	
	@EventHandler
	public void JoinListener(PlayerJoinEvent e) {
		Player p = e.getPlayer();
		Entity ep = (Player) e.getPlayer();
		UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;
		p.sendMessage(api.color("&cZalogowales sie " + p.getName() + " i dostajesz efekt swiatla!"));
		p.addPotionEffect(new PotionEffect(PotionEffectType.NIGHT_VISION, 5000000, 0));
	}
}

 

W kodzie uzywasza Api, a on skąd Ci je wezmie jak nawet nie wie co z tym kodem zrobić.

 

Wystarczi np. do tej samej klasy dodać

 public static String fixColor(String string) {
    return org.bukkit.ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', string);
  }

Potem wystarczy usunąć

 

UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;

i zamienic 

 

api.color

na 

 

fixColor
Opublikowano

 

W kodzie uzywasza Api, a on skąd Ci je wezmie jak nawet nie wie co z tym kodem zrobić.

 

Wystarczi np. do tej samej klasy dodać

 public static String fixColor(String string) {
    return org.bukkit.ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', string);
  }

Potem wystarczy usunąć

UtilsPlugin api = UtilsPlugin.plugin;

i zamienic 

api.color

na 

fixColor

 

Sądzisz, że osoba, która pyta o to jak to zrobić to potrafi w ogóle użyć jakiegoś środowiska? :v

 

 

@topic

Jaki jest sens dawania tej poty, skoro i tak 70% osób leci na jasności mc 1000% :D

 

Co do całej nocy.

Jak będzie noc to wklep to:

 

/gamerule doDayCycle false

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Chodzi mi oto aby zombie w dzień się nie paliły

Gdy dam cały czas noc to jest ciemno i chcę dać potke night viosion

Sprawdzałem nawet jasność 100% jest ciemno i nic nie widać

Chyba że jest jakiś sposób aby zombie się nie paliły

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...