Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mógłby mi ktoś napisać skrypt na zapis kodu do Vipa?


VatoxPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ktoś by mi napisał skrypt na zapis kodu do vip ?

Że gracz napisze /kod

i będzie napis

Podaj Kod

on napisz /kod (I tam swój kod który dostanie po wyslaniu sms)

i to się zapisze

i jak admin/wlasciciel czyli np ja napisze /kod list

to będzie tam kod który napisał

A i żeby była lista bo będzie dużo tych kodów

 

 

 

CHODZI MI ŻEBY KOD SIĘ ZAPISAŁ I ŻEBYM NAPISAŁ /KOD LIST I TAM TEN KOD BĘDZIE

Opublikowano

Spróbój tak jak nie działa to napisz mi na priv:

command /kod [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is set:
			if arg 1 is not "lista":
				set {_x} to arg 1
				set {_z} to player
				wf "  - [%{_z}%]%{_x}%" to "plugins/Skript/scripts/Vip/kody.yml"
				delete {_x}
				delete {_z}
			if arg 1 is "lista":
				if player have permission "kod.lista":
					set {_list} to value list "kody" get of "plugins/Skript/scripts/Vip/kody.yml"
					set {_list::*} to {_list}
					send "%{list::*}%"
					delete {_list}
					delete {_list::*}
				else:
					send "&aPoprawne uzycie: /kod [kod]"
		else:
			if player have permission "kod.lista":
				send "&aPoprawne uzycie: /kod [kod]/lista"
			else:
				send "&aPoprawne uzycie: /kod [kod]"
			
		
		
on load:
	if folder "plugins/Skript/scripts/Vip" doesn't exists:
		create folder "plugins/Skript/scripts/Vip"
	if file "plugins/Skript/scripts/Vip/kody.yml" doesn't exists:
		create file "plugins/Skript/scripts/Vip/kody.yml"
		wf "kody:" to "plugins/Skript/scripts/Vip/kody.yml"
Opublikowano

Spk ale jak napisze kod to zeby pisało "&aPomyślnie wpisano kod! za godzine po sprawdzeniu kodu powinienes dostać range!"


OK zrobiłem dziękuje i pozdrawiam DO ZAMKNIECIA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...