Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Mjollnir.eu - Najpotężniejsza Broń Na serwerze


lazarus.1988

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka koza to skarb ale mozna taka skleic i dodac dzwiek do modelu z tym rykiem (:

 

 

@fajne ale po co to komu ja sie pytam ba zuo chyba styknie /p all

1943571.jpeg

Opublikowano

Asek, dam Ci 10 powodów, dla których warto mieć taki granat w EQ:

 

 

#1 - Możesz komuś zabawę rozwalić *

#2 - Możesz sobie takim granatem dupę ocalić

#3 - Przydaje się przy walce z niektórymi moimi BOSSami (niektóre zrobiłem bardziej upierdliwe i wredne jak Geslerowa w Kuchennych Rewolucjach)

#4 - Możesz sobie przyspieszyć rozgrywkę w dungeonach (szczególnie w DT na 2, 3 i 5 piętrze)**

#5 - Taki ukłon dla fanów Monty Pythona (kto oglądał "W poszukiwaniu Świętego Graala" ten wie o co chodzi)

#6 - Pozwala oczyścić sobie drogę na niektórych mapach, jak komuś się spieszy

#7 - (*) Możesz też komuś pomóc rzucając taki granat.

#8 - Nie musisz się martwić, że będą Cię co chwilę moby dedać, gdy potrzebujesz dojść z Punktu "A" do Punktu "B" na mapie "C"

#9 - "Odświeża" mapę, gdy potrzebujesz coś znaleźć, a tego nie widać w gąszczu mobów

#10 - (**) Możesz rozwalić komuś wyprawę.

 

arijh2.jpg

Opublikowano

Zamiast ''z antiochii'' powinno być ''z wormsów''. #irytacjakopiowaniem

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Aivus. Obejrzyj sobie film "Monty Python i Święty graal".

Dobra, ale co mi po obejrzeniu? Chcesz mi powiedzieć, że skopiowałeś to z filmu?

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Asek, dam Ci 10 powodów, dla których warto mieć taki granat w EQ:

 

 

 

 

Nie wiedziałem że to jest opcja dla typowego gracza. 

Polepszyłbym to troszkę aby nie zabijało bossów i metinów.

1943571.jpeg

Opublikowano

Dobra, ale co mi po obejrzeniu? Chcesz mi powiedzieć, że skopiowałeś to z filmu?

Nie, nie skopiowałem (albo i skopiowałem - zależy od punktu widzenia) to ma być taki użyteczny Easter Egg.

 

Asek, zrobi się, to wszystko to na razie eksperymenty ;]

arijh2.jpg

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...