Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawody


Zozolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może zrobić listę rezerwowych? ; ) Jak ktoś się nie pojawi to wchodzi ktoś z rezerwowych. ;] Jeśli się zgadasz to się zapisuję nick w WR: matesh .

 

@3up

 

Co to takiego mp5k? Dostępna dla wszystkich...

 

chodzilo mi akurat o to czy gramy na podstawowe czy na kazde ale ok masz mnie ... ;]

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Kurde sam zapomnialem jaki dzis dzien, przekladamy zawody na 16:00 jutro ok?

 

Może w sobotę o 16:00 bo w piątek mam pilny wyjazd wiec nie będzie mnie...

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

Mi tam wisi byle nie dzisiaj:D

I ty mentos czy jak ci tam ( ten od rooma ). Na chuj dajesz tutaj nazwę rooma i password?! Przecież każdy, nawet ten kto nie jest zapisany se będzie mógł wbić. Lepiej by było, żeby powysyłać password i nawę rooma na Priv lub ewentualnie GG.

Opublikowano

To ja się wpisze ;] (Jak na gg po powiedziałeś)

 

nick w grze- pr0lagerek

na mpc - NoobWHackowaniu

Za HImiPL

Staram się pisać poprawnie po POLSKU!

 

Warrock - Niezła gra, ale ze słabym netem lub kompem to już gorzej ;] (Ostatnio nie gram)

Opublikowano

@up... Himiego miejsce jest już zajęte ;p

 

OMG a nie powienien wejść rezerwowy, zamiast kogoś nowego? -.-

 

@down a co chciałeś Artiisa trzymać cały czas w rezerwie? -.-

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

Dobra pisze ostatniego posta w tym topicu ^^

 

Rom nazywa sie mpcforum zadzi

 

A hasło podam jak napiszecie na PW do mientos198 !

 

Pozdro

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

O chuj tu chodzi?! Ja się przed kukim zapisywałem, ale to on gra, a ja nie;/ I na dodatek każdy ma tam pisac to typa w sprawie rooma. DO do uczestników się powinno pisać a nie;/

 

@edit

Powie ktoś czemu nie jestem zapisany?

 

@edit2

No ok jestem, ale do kurwy czemu w razerwowych?! JAk byłem zapisany przed tymi dwoma ostatnimi w NIU

Opublikowano

Dzisiaj jest Czwartek ale to sczegół

 

Dobra nieważne kiedy ważne źe piszcie na warrocku do mientos198 i po krzyku

 

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Ja się wypisuje w sobote mi się nie chce... ;p

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano

ja nie moge w sobote bo mnie nie bedzie poniewaz na mecz ligowy jade wiec niech moje miejsce zajmie rezerwowy.

powodzenia i milej zabawy zycze

Opublikowano

Kurde sora że pisze 4 post w tym topic ale musze

 

Wszyscy z lity NAtychmiast wchodzić na warrocka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

piszcie na pw do mientos198 lub zozolek589 o rom i haslo rom to 91 haslo wam powiemy

 

Pozdrawiam

(zbieram + nie - :) )

Opublikowano

Sweetnie. No ja byłem. Tam kij z tym że było nas tylko 7. Ale grało się dennie;/ Wystarczyło, że kogoś zabiję, to od razu "wyłącz czity", "lagger", "zrób coś z netem". Kurwa co z netem zrobię?! Antena, która nadaje sygnał znajduje się jakieś 2 km od mojego domu na równej powierzchni. Między mną a antenom nie ma drzew, domów itd... No ale nie wiem jak było do końca bo jechałem z rodziną.

Opublikowano

ja wogóle nie wiem po co sie ktos kto nie potrafi uporządkopwać pewnych spraw bieże za tworzenie zawodów.....

po1. kikukrotna zmiana daty...

po2. wszyscy któży biorą udział powinni dać nr gg osobie która bedzie robuiła room zeby ustalić to i owo.. a nie pisanie 5 min przed 16 o tym zebysmy weszli... bylem na liscie ale nie wszedlem nie hccialem sie fatygować bo wiedizałęm ze malo kogo bedize...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
ja wogóle nie wiem po co sie ktos kto nie potrafi uporządkopwać pewnych spraw bieże za tworzenie zawodów.....

po1. kikukrotna zmiana daty...

po2. wszyscy któży biorą udział powinni dać nr gg osobie która bedzie robuiła room zeby ustalić to i owo.. a nie pisanie 5 min przed 16 o tym zebysmy weszli... bylem na liscie ale nie wszedlem nie hccialem sie fatygować bo wiedizałęm ze malo kogo bedize...

Zal bol i cierpienie...

My czekalsmy na was ze 30 min!!!

Ja i ze 6 czy 7 osob a ty nie wchodziles.

 

Prosze o przeniesienia tego tematu do kosza, zawody juz byly.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...