Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze Osiągnięcia Na Globalnych Serwerach


prz3mus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

duzo ulepszeń było :) wiec napisze tylko te najważniejsze xD

ulepszone:xD stal dla woja 5x bon kd deffa +4 speeda +4 uchyłki+3:) 1khp +15wartosc 10%bedzie do hp 15% na mieczyki 10% na strzałki ulszona krwawa perła i bodziownik składnikiem tej mutacji stało sie zadość a wszystko to by bardziej sie świeciło ale było warto :)xD

miecz żalu 23%sr kd +4 od +0 do +6 u zwykłego

do +8 zwojami boga

potem +8 wybonowalem i sr zmienilem najpierw na +12% ... potem na 31%

postanowilem ulepszyć na +9 zamiast ulepszyć było +0 ...

to do gildijnego i ... po żalu ...żal ...

1269sm + 295kk + 5h męczenia sie + nerwy = zjarany żal :)

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wydropienie 300 małż i otwarcie ich i tylko 10 białych pereł 4 czerwone 6 niebieskich

 

Zrobienie fms z +1 na +9 u zwykłkego

 

Zrobienie 2x smiertelki z +8 na +9 u gildyjnego

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

Spalenie x3 boga smokow u gildyjnego i popalenie reszty eq :)) min. fms 33 srednie do ktorego x2 kd woja+4 nie weszlo od +0 wcisnal sie na +8 a na +9 zjebalem :P teraz sellam eq i bede stalki palic ;]

Opublikowano

moje osiągnięcie to na metin2.co.kr sura bm 53 lvl duszek g7 sferka P uderzenie g1

 

-ulepszenie mglistej na +9 u zwykłego /zjaranie wielkiego na +8 u gildijnego / w 1 dniu dropnięcie butó 2 k hp i branzy 1.5k hp a i kupienei za 20kk kolczyków + 600 defa

Opublikowano

@Up. W tej bajce byly smoki? :)

Moje osiągniecia nie są konkretne ale dziennie potrafie zarobic 150kk (tarcze na 61 lvl) a na drugi dzien z nudów wszystko przepieprzyć ponieważ nie mam juz w co inwestwac ;d

chyba masz pacanie filmik ?

Opublikowano

6x spalona smocza na +9 u zwyklego 2 razy u gildijnego

kozy od +0 do +9

czerwone od +0 do +9

Jelonek od +2do +9

6x spalony FMS na +9

2x spalony FMS na +8

3x FMS na +9

Ulepszenie Fmsa 39 srednie od +0 do +9

Spalenie boga na +8

Spalenie Nimfy na +7

 

może to nie zbyt dużo pomyślnych ale wg. mnie warto było

 

taki mój charakter bardzo masowo ulepszam ;P

 

czasami mówie sobie dość że na +8 jest i tak pro ale cóż jutro wchodze patrze ulepszacze w sklepiku;P kupuje i pale na +9 w tedy myśle czemu nie zostawiłem se +8 ;P

 

@Edit

Jeszcze wbicie 67lvl'a

 

z chęci zrobienia show na youtube zarobiłem na exp bocie 500kk kupiłem 20 szkat ripka i otwierałem jednak okazało się że program nie nagrywał;P

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

HAHAHA:

 

Przed chwila z metka wracam :P

 

Spaliłem całe eq na +8/9 (stal/bojo/sokol/upiorna/ebo/nlzy x2 )

 

z dropa itemy powyzucalem :(

31c3475be9724fd693865616fca5dfe7.0.gif

 

99% nienormalnych ludzi czyta posty z ręką na myszce,

nie zdejmuj ręki już za póżno.

 

 

MODEK ZDEJMIJ 40% PLEASE

 

 

DAJ +'IK NIC CIE TO NIE ZABOLI A WRĘCZ PRZECIWNIE USZCZĘŚLIWISZ

:)

Opublikowano

To ja sie pochwale ;)

Metin2.PL: Zjaranie na +9 gitary 3xKD+4

Wydanie 100kk w 25 minut min. Parta+2 i ulepszacze do niej i .. +8 jest ;pp

Nabicie 69 lvl wojem i kupienie kamienia duchowego za 95kk ;D (chcialem wbic silne na G2)

 

 

 

Sam osobiście skończylem przygode na PL bo po ukradnieciu mojego woja 69 lvl i buffki 59 lv sie zdołowałem <_<

 

PzDr :P

Nazwa na privach : LiDeR312 lub KaaMoo.

P.S: MOD Zdejmij mi te 10%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...