Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz, słuchawki i klawiatura do gier


boss131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam bardzo dobry sprzęt przede wszystkim słuchawek,klawiatury,myszki 

 

Mam kilka propozycji słuchawki:Razer Kraken 7.1 

 

Klawiatura:Razer blackwidow chroma

 

Mysz tu mam kilka propozycji: Razer naga epic,A4 Tech Bloody Blazing A9,Razer DeathAddrr chroma,Tracer Sniper TRM-503 avago9500,Hama Urage Ice Dragon,Genius Gila,Gigabyte aivia krypton,Rapoo Vpro V900,razer taipan expert. to na tyle z myszek.

 

 

 

A wy mi napiszcie czy warto ten zestaw kupić i jaka myszka z tych wszystkich? I napiszcie swoje zestawy i propozycje ;)

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Kasy mam dużo ;) (nie chce podawać) Chwyt claw grip i palm grip używam tego i tego :) przełączniki ? nie za bardzo wiem co to jest

 

Napisz ile kasy masz, jaki chwyt myszki, jakie przełączniki klawiatury chcesz.

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Co do przełączników:

http://www.keyboardco.com/blog/index.php/2012/12/an-introduction-to-cherry-mx-mechanical-switches/

Co do słuchawek jakie chcesz brzmienie? Masz jakieś lepsze źródło niż integra?  Broń Boże, nie bierz krakenów.

Przełączniki obojętnie tylko żeby sie szybko nie psuly i działały długo no i żęby się wygodnie pisąło i grało. czemu nie krakeny ? 

Brzeminie słuchawek cośpodbonego do krakenów najlepiej jak by był jeszcze leposze

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Coś podobnego do krakenów to jakieś słuchawki za 40zł z tesco. Te słuchawki są beznadziejne, mają baardzo podbity bas, nic innego tam nie istnieje.

Polecam Hyperx Cloud, słuchawki grające lekką vką, z fajnym pozycjonowaniem, dobrą średnicą.

Co do klawiatury, podaj budżet, bo mechaniczne tanie nie są.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Tak do 400 zł no może trochę więcej 500-600

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Coś podobnego do krakenów to jakieś słuchawki za 40zł z tesco. Te słuchawki są beznadziejne, mają baardzo podbity bas, nic innego tam nie istnieje.

Polecam Hyperx Cloud, słuchawki grające lekką vką, z fajnym pozycjonowaniem, dobrą średnicą.

Co do klawiatury, podaj budżet, bo mechaniczne tanie nie są.

Tylko uprzedzam potrzebuję słcuhawek do gier do fps żeby szybko usłyszeć kroki przeciwnika

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Tylko uprzedzam potrzebuję słcuhawek do gier do fps żeby szybko usłyszeć kroki przeciwnika

To krakeny do tego się nie nadają. Jak w sumie do niczego one się nie nadają, tylko do śmieci.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

To krakeny do tego się nie nadają. Jak w sumie do niczego one się nie nadają, tylko do śmieci.

Czyli miałeś doczynienia z krakenami ? że tak ostro je oceniasz 

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Czyli miałeś doczynienia z krakenami ? że tak ostro je oceniasz 

Mam je właśnie na głowie, niestety.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Mam je właśnie na głownie, niestety.

Aha to przykro mi :p

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Słuchawki Hyperx Cloud

Klawiatura cm storm quickfire

Myszka razer da lub coś z zowie

Płacenie prawie 650zł za klawiaturę która ładnie świeci a przy tym wykonanie pozostawia wiele do życzenia mija się z celem.

Opublikowano

Słuchawki Hyperx Cloud

Klawiatura cm storm quickfire

Myszka razer da lub coś z zowie

Płacenie prawie 650zł za klawiaturę która ładnie świeci a przy tym wykonanie pozostawia wiele do życzenia mija się z celem.

Jak na razie najlepsza odpowiedź ;) Like

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Bierz takie co podał Cinu. Chyba najlepsze myszki,klawiatury i słuchawki w tym budżecie. Cloudy sam mam i są świetne ;) Jak chcesz to możesz się jeszcze zastanowić nad SS Rival którego również mam i polecam.

Opublikowano

Zastanowię się ;)

Myślę że temat został rozwiązany do zamknięcia :D

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...