Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Płyta główna i zasilacz do starszego PC


Ares2100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kiedyś już pisałem temat, że komputer mi się zepsuł ( http://www.mpcforum.pl/topic/1462465-gor%C4%85ce-kondensatory-i-cewki-komputer-umar%C5%82/ )

Wydaje mi się że chodzi tylko o płyte i zasilacz tak więc sprzęt wyglada nastepujaco:

2x DDR2 800mhz 1gb Elixir

ATI Radeon HD4650

Duża buda

AMD Athlon 64 x 2 (2,6 ghz)

 

Czyli wiadomo potrzebuje taniej i dobrej płyty głównej z socketem am2 i zasilacza 400w DOBREGO

graphic.png

Opublikowano

jak najniższy haha.. nie no, na serio nie więcej niż jakies 250-300zł, bo sprzet sam w sobie całościowo mysle ze warty do 500..

graphic.png

Opublikowano

Zasilacz:

http://www.morele.net/zasilacz-antec-vp-400-400w-0-761345-06484-2-666744/

Płyta:

http://allegro.pl/plyta-glowna-gigabyte-ga-m56s-s3-socket-am2-i5767785327.html

Karta sieciowa, bo ta na płycie jest uszkodzona:

http://www.morele.net/karta-sieciowa-tp-link-tg-3468-284518/

 

Generalnie wolałbym się przesiąść na pentiuma g860, h61m i 4gb ddr3 niż pakować hajs w to coś.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Zeciarz. ma racje nie oplaca sie go naprawiac lepiej uzbierac i kupic coś porządnego.

Intel Core i7-4770 l MSI B85-G43 l ASUS GTX TITAN BLACK 6GB l CORSAIR VENGEANCE 8GB l BeQuiet 650W l Zalman Z3 l

Opublikowano

wiecej hajsu nie da rady a za 300zł niczego nie kupie.
Z reszta komputer nie jest taki zły jak go malujecie bf3 mi płynnie śmigał, gry pokroju LOL, Penumbra, Amnesia na wysokich i Bioshock Infinity na średnich płynnie śmigało to ona napewno narzekać nie będzie :D
Nie mogę znaleźć żadnej ciekawej płyty z socketem AM2 .. :/

graphic.png

Opublikowano

Pentium g860 - 80zł

h61m - 80-120zł

4gb ddr3 - 60zł

Antec VP400 - 130zł

Nie dużo więcej, a podstawka nadaję się do rozbudowy o np. i5.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Zestaw juz duzo wydajniejszy chociaz grafa by odstawala , a gdyby fundusz nie był stały sam bym sie skusił by to tam wsadzic

Lecz to ojciec dziewczyny przysyła hajs i tyle :/ A uwierz mi nawet taki sprzet w porównaniu do EEEpc 1005ha to DEMON prędkości haha :D

 

http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g-860-3-00ghz-3mb-lga1155-32nm-box-bx80623g860-415111/nie 80 a 250 xdd

graphic.png

Opublikowano

Zestaw juz duzo wydajniejszy chociaz grafa by odstawala , a gdyby fundusz nie był stały sam bym sie skusił by to tam wsadzic

Lecz to ojciec dziewczyny przysyła hajs i tyle :/ A uwierz mi nawet taki sprzet w porównaniu do EEEpc 1005ha to DEMON prędkości haha :D

 

http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g-860-3-00ghz-3mb-lga1155-32nm-box-bx80623g860-415111/nie 80 a 250 xdd

Patrz allegro/olx, nie morele. Na morelach to tylko zasilacz kupujesz.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Ołkej, to nawet nieźle wygląda. Jak bedzie oferta to kupi się, dziękuje :D 

Tylko tematu nie zamykac prosze, moze ktos jeszcze doda jakąś tanią dobra konstrukcje :>

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...