Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o złożenie komputera


Castio™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę złożyć mi jakiś fajny komputer stacjonarny do 1500 złotych.

Jak pewnie się domyślacie zależy mi na wydajności ponieważ komputer w miarę możliwości do gier.

Chcę w przyszłości w niego inwestować dlatego proszę już o jakiś dobry procesor oraz na razie 8 GB ramu. 

 

 

Z tej oto strony:

http://www.komputronik.pl/configuratorAdvanced/pl/elementSelect

 
-Bez obudowy
-Bez myszy i reszty dodatków. 

 

 
Potrzebuję:

  • Płyta główna
  • Procesor
  • Wentylator procesora
  • Pamięć DRAM
  • Karta graficzna
  • Zasilacz
  • Dysk twardy

Bardzo proszę trzymać się tego wzoru ponieważ dostane pewnie parę postów i nie będzie mi się chciało szukać długi okres czasu =)

Opublikowano

Za ile czasu hajs dostaniesz, że planujesz kupno PC?

Mam już, a co? 

 

Chcę tylko i wyłącznie z tego sklepu bo zamowie sobie to do komputronika kolo mnie.

Opublikowano

OC czy bez?

Jak OC to:

http://prntscr.com/92bjor

Chociaż ja bym wolał zamówić na morele.net, bo jest dostępny lepszy TR2 450W.

 

OC - overclocking, na polski podkręcanie

 

Zestaw od ciasteczka jest jak najbardziej w porządku, tylko ten dysk zmień na:

http://www.komputronik.pl/product/144265/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Seagate_1_TB_Barracuda_64MB_SATA-600_.html

 

Procesor 3,2 jest o wiele za mały. Potrzebuje 3,8.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...