Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki wybrać silnik serwerowy, który uciągnie na serwerze 500 osób lub więcej?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki silnik wybrać który uciągnie +500 graczy? Spigot z tego co wiem, wywala przy większej ilości osób.

Opublikowano

Żaden silnik Ci nie uciągnie więcej niż 350 osób, może 400 ale przy 10tps - sam testowałem na spigocie 600 graczy na spigocie 2tps xD

Jak chcesz więcej niż +350 osób na serwerze polecam zrobienie sektorów, jeśli oczywiście chodzi Ci o jeden tryb serwera.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Polecam silnik PaperSpigot 1.7.10.

 

 

 

Polecam również nie reklamować swojego dennego serwera na fanpage innych serwerów, bo ktoś się może kiedyś bardzo zdenerwować...

fbQcGY2.png

 

 

Opublikowano

@Trobol

 

oj trobol trobol :)

 

 

Dziwne, ja testowalem 500 graczy na paperze uciagnelem na 20 tps wiec ; D

 

Musiales miec c*****e pluginy :> 

Opublikowano

@booterxyz
Ja tam tylko pluginy piszę, więc chya mnie to obchodzi :lenny: :lenny: :yay:.

@Trobol
Sektory odpadają, mam napisane samo przechodzenie, ale za dużo pisania choćby komend działające przez sektory lub chatu.
@OtekPlay

Troche offtop, digitalix wraca? Bo ktoś mówił że mchard startuje xD.

Opublikowano

@m1ste

 

Stef przekupil digiego aby ten mu dal domene, a ze digi sprzedajna swinia to wiesz ! :D

 

 

@AntyBlezur

 

Wybierz diorite, podobno dobre !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

Polecam ci zrobić sektory (darmowe nasz do kubaczka)

Sektorki mam brak bugow ale na światach da się zrobić na MySQL

:) są na pasku smoka 1.7 a na 1.8 title + particlesy przy granicy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...