Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć mikrofon w poczekalni?


`Kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wie ktoś jak wyłączyć mikrofon w poczekalni? Normalnie muszę kliknąć K, żeby gadać, a w poczekalni jak z kimś gram to cały czas jest włączone i to trochę irytuje, a nie chce mi sie zwijac do paska, zeby wylaczyc xD

 

 

 

@EDIT, DOBRA zczaiłem, że tam po prawym dolnym rogu to jest :D :D a teraz mam i tak pytanie, jak włączyć komende, zeby bylo widac ile mam FPS?

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Opublikowano

masz mały mikrofon przy chacie gdy masz wyłączony jest na czerwono raz klikniesz i gadasz non stop na audio-detect coś jak na teamspeaku.

Opublikowano

Dzięki mordy, do zamknięcia.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

 

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...