Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do 3800zł wraz z system 8.1/10 i monitor


julian221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć planuje na święta kupić kompa do 3000 i 800 na system i monitor

Jakie częsci zamontować nad tym zestawie

 

Kolega wyżej ma racje, ceny się zmieniają, idą w górę, albo w dół... Wszystko zależy od ceny waluty, która ciągle się zmienia. Na chwilę obecną, ja proponuję Coś takiego. :)

 

Propozycja:

 

 

~3780 zł~ 

 

Wybrałem obudowę z szybą, bo w tym budżecie można już zaszaleć, fajna obudowa z przezroczystą szybką, widzisz co w środku. Polecam, natomiast można zmienić na jakąś inną, to tylko małe spostrzeżenie.

 

Pozdrawiam.

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Opublikowano

Kolega wyżej ma racje, ceny się zmieniają, idą w górę, albo w dół... Wszystko zależy od ceny waluty, która ciągle się zmienia. Na chwilę obecną, ja proponuję Coś takiego. :)

 

Propozycja:

 

 

~3780 zł~ 

 

Wybrałem obudowę z szybą, bo w tym budżecie można już zaszaleć, fajna obudowa z przezroczystą szybką, widzisz co w środku. Polecam, natomiast można zmienić na jakąś inną, to tylko małe spostrzeżenie.

 

Pozdrawiam.

Sprawdziałem to co mi napisałes powiem tak komp nawet mnie zadowala jeszcze napisze na połowe grudnia albo po świętach to wezme wybór dzięki na tą chwile masz +

Opublikowano
Wybrałem obudowę z szybą, bo w tym budżecie można już zaszaleć

 

Tandetna obudowa z plexą za 5zł. No istne szaleństwo. 

Buda na Gladiusa M35, system na http://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-8-1-pl-32-64-bit-dvd-box-wn7-00934-599372/

W tej cenie monitor niezbyt dobry, lepiej dołożyć chociażby do 

http://www.morele.net/monitor-benq-ew2440l-631225/

lub

http://www.morele.net/monitor-dell-p2214h-861-bbbo-606669/

416231423689480320491.png

Opublikowano

Tandetna obudowa z plexą za 5zł. No istne szaleństwo. 

Buda na Gladiusa M35, system na http://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-8-1-pl-32-64-bit-dvd-box-wn7-00934-599372/

W tej cenie monitor niezbyt dobry, lepiej dołożyć chociażby do 

http://www.morele.net/monitor-benq-ew2440l-631225/

lub

http://www.morele.net/monitor-dell-p2214h-861-bbbo-606669/

 

Napisałem, że można zmienić. W budżecie się zmieściłem, natomiast tak - Gladius M35 to dobra obudowa. :)

Zrobiłem coś źle?


Popraw mnie, nie miej złości.


Kto próbuje, ten nie błądzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...