Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Widocznością Bonusów z Zwierzaków


GoldenCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie mam problem, ponieważ chciałbym żeby bonusy zostały wypisane w Pieczątce od Zwierzaków, Tzn. Tak jak jest w Kostiumach że pisze np: 100.000 HP po kolei.. ;p

image.png

Opublikowano

Tak jak w temacie mam problem, ponieważ chciałbym żeby bonusy zostały wypisane w Pieczątce od Zwierzaków, Tzn. Tak jak jest w Kostiumach że pisze np: 100.000 HP po kolei.. ;p

Wystarczy edytować item proto, po stronie klienta. 

Opublikowano

@Singlu Dobrze są bonusy nadane bo działa wszystko jest okey, proszę cię nie wypowiadaj się już w temacie jeśli nie wiesz nic na ten temat.. :)

Hmm to dodaj do Item_desc? ;)

Jak nie to musisz do kolumn w Navi i Item_Proto wpisać bonusy w apply value 0 itd. ;)

Musi działać jak nie to mówię w Item_desc dodaj z tabami bonusy i będziesz miał na złoto. ;)

53594961070274399019.png

Opublikowano

@Singlu Dobrze są bonusy nadane bo działa wszystko jest okey, proszę cię nie wypowiadaj się już w temacie jeśli nie wiesz nic na ten temat.. :)

 

Wypakuj locale, nastepnie w itemdesc dodaj opis przedmiotu/ow.

Edit.

Ewentualnie wrzuc locale, napisz jaki ma byc opis przedmiotow.

Opublikowano

W item_proto masz zapewne w ITEM_QUEST wiec edytuj uitooltip i dodaj pod

elif item.ITEM_TYPE_QUEST == itemType:

to:

self.__AppendAffectInformation()

Opublikowano

Nie będę dodawał każdego bonusu do każdego peta w item_desc.txt... Bezsensu, skoro chcę krótki opis i napis na żółto grupy przedmiotu.. Gdzie mam dodać w uitooltip i dokładnie co mam dodać? ;p

 

@Quarth ITEM_QUEST w ITEM_PROTO? Pierwsze słyszę, gdzie to się znajduje dokładnie? :) Dobrze, ogarnąłem, dziękuje ci bardzo serdecznie, niech Bozia w dzieciach wynagrodzi! :D Wszystko działa poprawnie :3

 

@ZoneWar.pl Weź rozpęd a jebnij prosto w mur.

image.png

Opublikowano

Nie będę dodawał każdego bonusu do każdego peta w item_desc.txt... Bezsensu, skoro chcę krótki opis i napis na żółto grupy przedmiotu.. Gdzie mam dodać w uitooltip i dokładnie co mam dodać? ;p

 

@Quarth ITEM_QUEST w ITEM_PROTO? Pierwsze słyszę, gdzie to się znajduje dokładnie? :)

W item_proto w navi masz "type" gdzie wpisujesz np 18 --> item_quest... w item_proto przekonwertowanym na txt zamiast type 18 jest ITEM_QUEST --->> Kapiszi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...