Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry po długiej przerwie


Nuts.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Grałem kiedyś sobie w neverwinter i zakończyłem grę na etapie jednej postaci z 60 lvlem i to z dość miernym uposażeniem. Teraz natchnęło mnie żeby wrócić i coś pograć. Ale z tego co widzę sporo rzeczy się zmieniło. Wiec na wstępie chciałbym zapytać czy jest tutaj jakaś rozbudowana pod względem członków gildia bądź polecacie jakaś ? Gdzie wieczorami dajmy na to jest 20 osób online i jest z kim pogadać na tsie. Nie ukrywam, że miło by było, gdyby gildia była pomocna z misjami lub zalegającymi rzeczami w banku gildii. Kolejna rzeczą jest build. Obecnie mam 30 lvl, ale na 70 lvlu mam zamiar kupić żeton przetrenowania i wszystko rozdać na nowo. Gram GWF i chce żeby to był typowy dps. Chciałbym wiedzieć wszystko, jak rozdać umiejętności i te punkty w drzewku rozwoju. Jaki ekwipunek i skąd go wziąć. Jakie kamienie powsadzac, jaki towarzysz najlepszy. Nie ma dla mnie różnicy czy ktoś mi to wytłumaczy/ pokaże / wklei link. Chciałbym żeby było tam wszystko. Dalej - towarzysz i wierzchowiec. Słyszałem, że można mieć jakieś fajniejsze te rzeczy bez wydawania plnow na zeny, tylko wtedy będzie to na postać, a nie na konto. Wiec czy ktoś mógłby mnie, no wprost mówiąc olsnic? Czy oplaca się otwierać jakie kokwiek skrzynki kluczami za zen ? Czy to taka loteria jak skrzynki w cs:go? W tej chwili nic więcej mi nie przychodzi do głowy, najwyżej dopisze lub edytuje. No i wiadomo - jeśli ktoś ma jakieś ogólne rady i wskazówki to bym prosił, jak ulepszyć trochę postać, gdzie znajdę coś fajnego, co warto robic. Z gory dziekuje za pomoc, przeciez kazdy kiedys zaczynal - moze ja w przyszlosci pomoge ?

 

 

No i wiadomo, jak ma ktoś coś na zbyciu to chętnie przyjmę.

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...