Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję: Współwłaściciel, Technika/ów i Youtubera/ów do współpracy z projektem.


MKMethosPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, Poszukuję: Współwłaściciela ( Sponsora najlepiej ) Technika/ów i Youtubera/ów do współpracy z projektem "xTremCraft Network"

 

jest to sieć serwerów która by była udana gdyby nie problem z reklamą i graczami i przez to serwer upadł bo był niestety rozwijany od złej strony i podupada aktualnie pozostał serwer EasyHC ale pozostałe serwery mam kopię zapasową lecz i tak serwer 4FUN wymaga aktualizacji konfiguracji a może nawet własnych pluginów....

 

co do plugin'ów i TECHNIKA  mam gdzieś mądrali co się przechwalają że znają jave i wezmą 50 zł za jeden plugin bo tu nie chodzi że jakiś gość ma przyjść coś porobić i pójść potrzebny jest ktoś kto cały czas będzie gospodarował serwerem i nie będzie robił tego dla kasy tylko dla przyjemności oraz i dla projektu a kto wie jak projekt wypali możliwe że w tedy coś dostanie 

 

lecz by wypalił potrzebne jest zaangażowanie a nie "dobra wchodzę w to zrobię jeden plugin po konfiguruję resztę..." a potem "aaaa może jak będę miał czas to coś zrobię..".

 

 

co do sponsora to nie będę obwiniał w bawełnę jego sprawa czy inwestuje czy nie zależy tylko od reszty czy projekt wypali a jak nie wypali koszty się nie zwrócą żeby nie było wątpliwości

 

zatrudniam od minimum 17 lat.

 

w skrócie dla leniwych :

 

TECHNIK:

- darmowy

- chętny do pracy

- pomysłowy

* możliwe że coś zarobi gdy projekt wypali

WSPÓŁWŁAŚCICIEL / SPONSOR

- nie gwarantuję zwrotu kosztów / zarobku 

- jedyne czym mogę przekonać to filmikami na YT oraz prezentacje na MPCForum gdyż serwer podupada wysiadło lobby i serwer 4FUN ( FreeBuild )

YOUTUBER:

minimum 100 subskrypcji najlepiej by nagrywał filmik każdy kto może ( oczywiście jak serwer powróci )

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...