Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką klawiaturę i myszkę kupić do gier?


Karcio22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam obecnie zestaw Tracer Blackjack bezprzewodowy i do grania się nie nadaje bo zarówno myszka jak i klawiatura potrafi się czasem na chwilę zaciąć, a mysz jest bardzo mała, z tego względu postanowiłem wymienić na przewodowe urządzenia. Od razu mówię że nie proszę o podanie mi droższych i lepszych modeli, ale proszę o wybranie który z tych podanych niżej będzie najlepszym wyborem. Nie chcę być "profesjonalnym" graczem, chodzi mi tylko o wygodną grę w gry np. CS:GO. Potrzebuję myszy która będzie na tyle duża abym mógł oprzeć na niej dłoń a nie trzymać ją w powietrzu na krańcach jak z tą co mam. Powiem tyle że z tego co wybrałem każda mi się podoba i mogę kupić obojętnie jaką, jednak od strony technicznej co będzie lepszym wyborem:

 

Myszy:

http://www.morele.net/mysz-zalman-m201r-mysz-gamingowa-1000-dpi-usb-2-0-zm-m201r-631565/

http://www.morele.net/mysz-gembird-musg-001-g-czarno-zielony-639538/

http://www.morele.net/mysz-tracer-ghost-le-usb-avago5050-800-2000-dpi-czarna-tramys44516-732141/

http://www.morele.net/mysz-tracer-battle-heroes-gunner-tramys44229-633289/

http://www.morele.net/mysz-tracer-ghost-hq-avago5050-czarna-tramys44912-733296/

 

Klawiatury:

http://www.morele.net/klawiatura-tracer-battle-heroes-shinook-usb-trakla44939-753992/

http://www.morele.net/klawiatura-logic-concept-lk-21-k-lc-lk21-100-663263/

http://www.morele.net/klawiatura-esperanza-tk105-511142/

http://www.morele.net/klawiatura-natec-genesis-r33-black-nkg-0281-428107/

http://www.morele.net/klawiatura-modecom-volcano-mc-gk1-k-mc-0gk1-150-u-549519/

http://www.morele.net/klawiatura-zalman-zm-k350m-548387/

Opublikowano

Co znaczy chwyt? A hajs to już mówiłem żeby wybrać z tych co podałem. No ale nie chciałbym aby obie rzeczy przekroczyły razem 100zł

Opublikowano

Same zlo, raczej bym nie kupil zwlaszcza myszki takiej z w/w. Ale z tego bralbym mysz zalmana i klawe nateca. 

 

Przy aktualnej myszce używam "Claw Gripu" ponieważ jest za mała aby trzymać ją inaczej

A jakiego chcesz uzywac?

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Nieprawda że trzeba wydać min 100zł. Jak już mówiłem nie chcę drogiego sprzętu tylko coś przewodowego co będzie lepsze niż moje. Za swój zestaw Tracer Blackjack dałem 47zł za klawiature razem z myszką i prawie rok grałem w csa i jakoś grałem. Jedyne co mnie irytowało to to że się zacinała myszka bo to bezprzewodowa, także już mówiłem nie szukam czegoś drogiego a raczej to co podałem co z tego wybrać. Więcej niż 50zł za samą myszkę napewno nie wydam bo nie biorę się za esport a jedynie chce komfortowo pograć na wygodnej myszce...


Same zlo, raczej bym nie kupil zwlaszcza myszki takiej z w/w. Ale z tego bralbym mysz zalmana i klawe nateca. 

 

A jakiego chcesz uzywac?

Myślę że przyzwyczaje się do czego trzeba ale chyba palm gripu bym chciał.


Także dobra kilka myszek wyrzuciłem z mojego zestawienia i zostały 3:

Gembird MUSG-001-G Zalman M201R Tracer Battle Heroes Gunner

Którą brać?

Opublikowano

Mówię po raz trzeci że chodzi mi o to która  z tych co podałem będzie najlepsza. Nie kupię droższej. Z tych co podałem tylko mam wybór zalman czy tracer. Obie mi się podobają. Zalman nie ma przycisku do zmiany dpi ale ma dużo lepsze opinie. Byłbym skłonny właśnie do zalmana, a klawa albo tracer, albo natec albo modecom(z tych co podałem) Możesz mi podawać co chcesz ale ja nie kupię myszki droższej niż 50zł. Nie jest mi lepsza potrzebna. Chodzi mi tylko o wygodę i aby była przewodowa. Chcę po prostu wymienić myszkę zwykłą bezprzewodową na przewodową aby lepiej chodziła, a że gamingowe są ładne to o takową mi chodzi. Powiedzcie mi tylko z tych co podałem która będzie najlepsza...

Opublikowano

Chociaż stwierdzam że modecom odpada. Zarówno tracer jak i natec mi się podoba i nawet słyszałem że tracer jest bardzo dobry, a róznica jest 20zł.


Dobra chyba ostatecznie wybrałem myszkę: Zalman M201R, a klawiatura: Tracer Shinook

Opublikowano

Zalman jest najlepszy, ten tracer mialem w lapie, jedynym plusem jest kabel w oplocie, sensor gorszy niz w biurowiej myszy ntt (plusem moze byc tez podswietlenie jak ktos lubi :P ) 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Dobra ale klawiatura to tak na dobrą sprawr co za różnica? Tu chodzi tylko o klikanie klawiszy więc nie rozumiem w czym lepsza jest taka np. Droga za 200zł od tej za 20 oprócz podświetlenia i loga marki..

Opublikowano

Dobra ale klawiatura to tak na dobrą sprawr co za różnica? Tu chodzi tylko o klikanie klawiszy więc nie rozumiem w czym lepsza jest taka np. Droga za 200zł od tej za 20 oprócz podświetlenia i loga marki..

Jest roznica, mysle, ze podstawowa klawiatura to wydatek ok 50zl (logitech k120/ms wired 600), drozsze klawiatury roznia sie przwaznie plastkiem/budowa, podswietleniem czy dodatkowymi klawiszami. Jednak te najtansze klawiatury, uginaja sie cale gdy np chcemy nacisnac klawisz, irytuje to mocno, to tylko jedna z czestych wad

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...