Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który serwer na globalu ma najwięcej graczy?


CezarOo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwięcej gra na Tortuga na Negrosie trochę mniej. Z dnia na dzień co raz mnie osób gra

Opublikowano

­UP to widzę sami znawcy.

Na Tortudze nie ma więcej ludzi niż na Negrosie, widać to czasami m.in po tym, że na Negros kanały są BUSY, gdy na Tortudze bardzo bardzo rzadko, a po za tym po samej liczbie ludzi w miastach i nie tylko.

Grałem na Tortudze od startu [TBD] i liczba spadła diametralnie.

Moim zdaniem najwięcej ludzi na serwerze Negros. A po nim Samos, Diumar.

6823214443099701049127.gif

Opublikowano

Ludzie co wy gadacie. Na tortudze nie jest tak dużo ludzi , wystarczy do chunjo pójść , bo tam tylko w jinno sporo osób siedzi ( jak na każdym serwerze).

Najwięcej ludzi zdecydowanie na Negrosie jest i na Samosie też sporo.

Opublikowano

­Negros,Tortuga,Samos.

Zanim napiszesz temat polecam ci przejrzeć forum bo takich tematów

ostatnimi czasu było mnóstwo.

GG: 55125182 // Skype: Snorlax // Gra: Snorlax // TS: Snorlax


 


Jeśli szukasz osoby do pomocy na forum zapraszam do mojej oferty !


Snorlax - Oferta pomocy na forum

Opublikowano

powinni zrobic 1 serwer i tyle haha

albo metin2.pl od nowa xDD

No powinni zrobić dwa serwery i tyle. 

 

Co do samego tematu - moim zdaniem Negros.

 Trzeba dzisiaj nie mieć czasu, żeby jutro mieć czas.

Opublikowano

Gall 80% z tego to są sklepy a nie gracze. Każdy może sobie wystawić po 10 shopów i też będzie tak zapchany radar. Wystarczy z resztą spojrzeć na WoM2 gdzie gra koło 1000 graczy a sklepów jest pierdyliard.

  

Opublikowano

Gall 80% z tego to są sklepy a nie gracze. Każdy może sobie wystawić po 10 shopów i też będzie tak zapchany radar. Wystarczy z resztą spojrzeć na WoM2 gdzie gra koło 1000 graczy a sklepów jest pierdyliard.

Tam są sklepy offline więc porównianie nie było trafne.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

było trafne, bo i tam i tu każdy gracz może wystawić po 10 shopów... Ani na PL'u ani tam nie ma limitu wystawiania sklepów.

  

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...