Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MuBattlezone Rage non reset 1exp, ver 1.0M 50/60 pkt per lv, START dzis !


Uchiha.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu odpaliłem grę. Wszedłem do gry, nie wbiłem nawet jednego poziomu i wyskoczył mi błąd, że admin znalazł u mnie hacki (pomimo tego, że niczego nie mam) i wywaliło mnie z gry... Próbowałem wejść przez inne launchery i przy zalogowaniu się czekam i czekam i nic aż dostaję dc. Porażka.

Opublikowano

Ciekawy. Jedynym problemem są gracze, szczególnie polacy (nie wszyscy) na poziomie intelektualnym mniej więcej 15 lat, o braku kultury nie wspomnę. Zakończyłem grę, bo jednak stawiam graczy i atmosferę wyżej niż ustawienia serwera. Z ciekawości można zajrzeć.

Opublikowano

Ciekawy. Jedynym problemem są gracze, szczególnie polacy (nie wszyscy) na poziomie intelektualnym mniej więcej 15 lat, o braku kultury nie wspomnę. Zakończyłem grę, bo jednak stawiam graczy i atmosferę wyżej niż ustawienia serwera. Z ciekawości można zajrzeć.

Możesz sprecyzować Twoja wypowiedz ?;)
Opublikowano

Ja tez tak miałem na poczatku wylacz programy jezeli masz jakies w tle . M osobiście chodzi klient wyłącznie Przez ten chiński launcher .

Opublikowano

Wbijać wbijać ! Ciągle widac nowych Polaków ! Ciągle pvp, combo leci tysiącami ;D Powstala odświeżona Polska guildia nick GM-a to Pain .

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...