Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana betu po czasie?


Im Gonna Slap U

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, nie można to było by bez sensu.

 

Edit;/ na jackpotach może takie coś być, ale nie na csgolounge. To nie jest dziurawa strona jak większość jackpotów... Jakby takie coś było to by była wielka afera ponieważ tysiące osób tam betuje. Co ty w ogóle porównujesz... Wygrywają Ci którzy poświęcają czas na analizę i Ci co mają trochę szczęścia, a Ty cebulaczku chcesz mieć wszystko za darmo... Jak chcesz lukę to sobie znajdź. Jakby ktoś takie coś znał to i tak by Ci nie podał bo niby czemu?

Opublikowano

@RevisionOfMode 

Uznaje to za spam. 

Twoja odpowiedź nic nie dała do tematu (glitch-bug). 

Są różne bugi etc załóżmy bugi na jackpotach, że można zmienić wartość danego skina to tak samo mozna zmienic na csgl beta.

Tylko taką lukę w serwerze trzeba znaleźć a mi własnie o to chodzi.

Opublikowano

@RevisionOfMode 

Uznaje to za spam. 

Twoja odpowiedź nic nie dała do tematu (glitch-bug). 

Są różne bugi etc załóżmy bugi na jackpotach, że można zmienić wartość danego skina to tak samo mozna zmienic na csgl beta.

Tylko taką lukę w serwerze trzeba znaleźć a mi własnie o to chodzi.

Obstawiłeś ostatnie dwa euro i płacesz?

Weź cebulaczku nawet jak ktoś by znał takiego buga to Ci go nie pokaże... 

CSGL to aktualnie za duża strona aby pozwolić sobie na takie luki... 

Opublikowano

Elo.

Pytanie

Jest możliwość (glitch-bug), aby podczas meczu na csgolounge zmienić beta na inną drużynę?

Wątpię, na początku csgolounge gdy się w to bawiłem i gdy wygrywałem 50 euro to wygrywałem tak naprawdę 100 euro.

Odbierałem bety podwójnie, kiedyś taki bug był :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Obstawiłeś ostatnie dwa euro i płacesz?

Weź cebulaczku nawet jak ktoś by znał takiego buga to Ci go nie pokaże... 

CSGL to aktualnie za duża strona aby pozwolić sobie na takie luki... 

#SPAM ?

Obstawiłem 37 euro na mecz na majorze. Szkoda, że nawet 2 euro to w Polsce przy zarobku 4-5 zł na godzinę trzeba zapierdalać te 2 godziny..

Więc nie płaczę po prostu chciałem się dowiedzieć :>

To jest forum o cheatach więc mam prawo pytać się o wszystko nie zabronisz mi.

@Patrol *DG* 

Taką odpowiedź chciałem usłyszeć. Czy jest ew. nie ma i czy kiedyś była:> 

Opublikowano

#SPAM ?

Obstawiłem 37 euro na mecz na majorze. Szkoda, że nawet 2 euro to w Polsce przy zarobku 4-5 zł na godzinę trzeba zapierdalać te 2 godziny..

Więc nie płaczę po prostu chciałem się dowiedzieć :>

To jest forum o cheatach więc mam prawo pytać się o wszystko nie zabronisz mi.

@Patrol *DG* 

Taką odpowiedź chciałem usłyszeć. Czy jest ew. nie ma i czy kiedyś była:> 

te 4-5 zł to chyba na plantacji bawełny w cygańskiej wiosce. To nie jest forum o cheatach, widzisz w nazwie gdzieś multi player cheats? nie. To jest multi player community, więc won cebulo pracować na plantacji i przestać sie wypytywać o glicze, skoro już usłyszałeś, że takie coś jak zmiana betu nie jest możliwa po czasie. Może kiedyś była, ale pewnie znało ten trick jakieś 10 osób, więc c***a byś się dowiedział.

 

Ave Maryja, nie pozdrawiam

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...