Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam średniowiecznej strategii


Absurd Turtle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, szukam jakiejś fajnej gry strategicznej... w której np. tworzę własne państwo i zaczynam od początku, w sensie np. od starożytności i lecę przez różne epoki czasowe itp... jest coś takiego?

1780114744926761191981.png

Opublikowano

Empire Earth II 

 

To gra której szukasz. Są państwa, które zaczynają od I(pierwszej) epoki, aż do bodajże jeśli dobrze pamiętam tamte czasy do XV(piętnastej) epoki.

 

Od chłopów z włóczniami do nowoczesnych robotów i dronów(samolotów). Jest multiplayer.

 

 

A drugą grę którą Ci polecam to:

 

Age of Empires 3 - do dziś świetny multiplayer, zakupiłem nawet drugą kopię, by mieć 2 konta :)

Opublikowano

Seria Civilization - w nowszych częściach zaczynasz nawet od prehistorii, a skończysz na erze podboju kosmosu.

Age of Empires - tutaj również masz ery czasowe, tylko wszystkie są umieszczone w średniowieczu.

Twierdza 2 Deluxe - tu natomiast masz tytuły szlacheckie, im większy tytuł tym lepsze jednostki i budynki masz dostępne.

 

Pierwsza gra jest strategią turową, pozostałe w czasie rzeczywistym.

Opublikowano

Hej, szukam jakiejś fajnej gry strategicznej... w której np. tworzę własne państwo i zaczynam od początku, w sensie np. od starożytności i lecę przez różne epoki czasowe itp... jest coś takiego?

Niestety nie ma takiej gry. Ale jest gra w której tworzysz własne państwo - Europa Universalis 4 z dodatkiem EL Dorado.

 

A technologia itd. to

 

Empire Earth

Age of Empire

Civilization

Master of Orion (?)

I wszystkie gry 4X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...