Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno Myszy-Klawiatury-Podkładki [Potrzebuje Porady]


srakalak123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje porady w sprawie kupna następujących rzeczy:

 

Myszy Komputerowej mój budżet max 100zł

Mój sposób trzymania myszy to raczej Pawn Grip lub FingerTip Grip. Gram w takie gry jak WoT, 4Story, Fifa 15 . Nie gram w CS-GO.

Znalazłem takie myszy: Kierowałem sie Ceną i Design'em

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1778915

http://nerald.eu/p/1/1042/produkt.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral

Zależy mi na tym aby mysz dobrze leżała mi w dłoni i nie wyglądała dziwacznie typu mysz cyborg itp itd.

 

Jeśli chodzi o klawiaturę to mój budżet również wynosi max 0-100zł

Ma poprostu chodzić (nie wiem czy jest sens wydawać, tyle na nie nie lepiej kupic za 20-50zł?

 

Jeśli chodzi o podkładkę to zależy mi aby mysz po niej swobodnie chodziła ale też żeby dobrze wyglądała miała powłoke antypoślizgową spodu.

Kupuje ją dlatego że słyszałem że niektóre mysze szybciej się psuje jeśli nie używamy podkładki

 

Budżet 0-100zł

 

Jeśli byście mogli to doradzcie mi czy jest sens wydawania 50-100 zł na podkładkę mysz mi się wydaje że nie lecz wolę się zapytać

 

Pozdrawiam ;)

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

Pawn grip nowy grip? xD Chyba chodziło o palm :D Sprawdź g100s/bloody a9. Klawiatura to może być Microsoft Wired 600, a podkładka to a4tech x7-500mp duża i dobra

Opublikowano

Mysz lekko powyżej 100zł - g100s

Mysz do 100zł - A4tech bloody v3/v7/v8 lub podany A4tech wyżej - i za nim ktoś mi tu będzie gadać o sensorze, to powiem, że moi dobrzy przyjaciele korzystają z serii bloody i są zadowoleni. Jeśli chodzi o mnie, to mam miałem dwukrotnie myszkę bloody v7, pierwszą niestety zalałem napojem gazowanym, więc po wyschnięciu działała super (co świadczy o tym, że jest odporna), natomiast przycisk się skleił, więc będąc usatysfakcjonowany jej działaniem, kupiłem po raz kolejny. Nie kupiłbym szajsu, wierz lub nie. Bloody ma problemy z bardzo niskim DPI, którego do gier w.w się nie używa, więc nie można powiedzieć w tym wypadku słowa złego.

 

Klawiatura - Natec Genesis Rx66/Rx33

343731479829004887779.png

Opublikowano

@MPCTaylor jak się nie używa niskiego DPI w grach? Ja wszędzie używam 400DPI i jakoś nie narzekam że za wolno. Według mnie nie warto brać klawiatury za 130zł. Lepiej wziąć tego wired 600 który w zupełności wystarczy. Myszka to już jak kto woli lecz ja nie polecam x-748k którego podałeś. Sensor nie daje rady i często się gubi. Te bloody v7/v8 nawet okej ale ja raczej brałbym A9 lub g100s :P

Opublikowano

@MPCTaylor jak się nie używa niskiego DPI w grach? Ja wszędzie używam 400DPI i jakoś nie narzekam że za wolno. Według mnie nie warto brać klawiatury za 130zł. Lepiej wziąć tego wired 600 który w zupełności wystarczy. Myszka to już jak kto woli lecz ja nie polecam x-748k którego podałeś. Sensor nie daje rady i często się gubi. Te bloody v7/v8 nawet okej ale ja raczej brałbym A9 lub g100s :P

Niskiego DPI używałem tylko do counter strike'a. Przy szybkich ruchach myszką, gdzie podkładka nie starcza i trzeba podnosić myszkę - tu mogą zaczynać się problemy z sensorem v7. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś używał 400DPI w takich grach, ale wiadomo ile ludzi, tyle upodobań. Sam poleciłem g100s, ale to już przekracza budżet, dlatego bloody będzie do 100zł dobrą decyzją. Osobiście uważam, że nie ma sensu brać drogiej membranowej klawiatury. Sam wziąłbym teraz zwykłą za 20zł, bo niczym się ta mechanika nie różni. Można doinwestować za to w mechaniczną.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Mysz Logitech G100s i podkladka Steelseries QCK.

Przy wyborze klawiatury kieruj się tylko ceną (jak najniższa), profilem, który ci odpowiada i ewentualnie obecnością klawiszy multimedialnych. Za 100 PLN nie kupisz mechanicznej klawiatury, a zasada kupowania membranowych jest prosta - jak najtaniej.

Chyba, że kierujesz się zasadą DIZAJN PONAD WSZYSTKO, to wejdź do sklepu i weź to, co ci się podoba. Zapłacisz za markę, czerwony kolor i napis gejming.

ㅈㅈ.

Opublikowano

Ja polece ci swoją nie najdroższą ale mi sprawdza sie dobrze taka za 35zł jak natec genesis G22 2400DPI przyciski boczne,fajnie leży w dłoni,szybka zmiana dpi.A tak nieosobiście polece A4tech bloody v8...

Opublikowano

Ok dzięki czyli nad mysza sie zastananowie pewnie cos z pary bloody i g100s klawiature obecna zostawie. A podkladki jakieś polecicie jeszcze ciekawe?

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Opublikowano

mysz Logitech g100s

podkładka x7-mp500

klawa cougar 200k

 

razem by wyniosło 150zł

klawę i podkładkę mam, polecam

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

To w końcu sprzęt ma wyglądać, czy dobrze działać?

Ja sie ttlko zapytałem o podkładkach to, nwm czemu jednaa QCK kosztuje 30 zł druga 50zł, a inna sto dałem pierwsze lepsze dwie aby się dowiedzieć skąd taka różnica cenowa

 

A mysz chyba dobra kolega pisał że Bloody są niezł, i szóstka ma dobry sensor. Jeśli źle wybrałem to doradźce, pokieruje sie waszymi wskazówkami. ;)

 

@tls01

#tls01

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

CiasteczkoMen dobrze pisze. chyba tylko ta myszka nie ma tego gównianego sensora, i tak będę mówił o sensorze, bo jest różnica między takim avago 3310 a gównianym pixartem.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Wez a4tech x7 500mp, wiecej do niej nie trzeba, nie bierz podkladek z nadrukiem, jak chcesz takiego ss qck

Ok dzięki, czyli nie brać zwykłego QCK bez nadruku tylko ten A4 Tech ?

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...