Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak To Jest Z Tymi Banami Na Metin2Pl?


norbi1224

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam takie pytanie, a mianowicie, czy na metinie PL banują na IP maila, hosta czy może jeszcze na coś innego? Czy jeżeli połącze się przez proxy to mnie server nie wykryje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano

Gm'owie z PL'a banują nie na IP,hosty itp tylko na login postaci.

Mozesz bawic sie przez proxy ale to na nic sie zda .Oni nie sa az tak glopi ;P

Znaja tego typu obejscia

Opublikowano

To co oni pisza w tabeli kar, że za coś tam blokada konta na stałe, a za coś innego wykluczenie z oferty gry? Znaczy, że to jedno i to samo?

Opublikowano

Gm'owie z PL'a banują nie na IP,hosty itp tylko na login postaci.

Mozesz bawic sie przez proxy ale to na nic sie zda .Oni nie sa az tak glopi ;P

Znaja tego typu obejscia

 

banują login i all konta które są zapisane na tym emailu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To co oni pisza w tabeli kar, że za coś tam blokada konta na stałe, a za coś innego wykluczenie z oferty gry? Znaczy, że to jedno i to samo?

 

Blokada konta na stałe tzn. dostajesz bana na mail i wszystkie konta na tym emailu. Wykluczenie czyli ban na ip, że nie możesz zakładac nowych kont.

y5r5.png

Opublikowano

To jak jest bo jeden mówi, że na IP a drugi na e-mail i nie wiem ;/.

 

PS Dałem po + tym, którzy pisali.

 

Edit: Bardzo przepraszam za doubla ale miałem laga i kliknąłem 2x wyślij sorry ;/

Opublikowano

Czyli jak bede uzywal drop hacka na noob charze a będzie na innym e-mailu niz główna postać to mi głównej nigdy nie zbanują?

po 1 nie ma banów na ip

po 2 kiedyś dostaniesz bana

po 3 nie polecam bo jak łowisz na fb i przerzucisz małże na główna postać to też ban sam sie na własnej skórze przekonałem

ps mysle że za dh jak za fb też ban jak zdążysz przerzucić itmy

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

Poczytaj dyskusje o tym na forum pl GM pisał że poleciało juz kilka 60lv+ maja skrypt wgrany ktory banuja wszystkie postacie na tym ip z ktorego byl DH ale zawsze mozesz nowe konto zalozyc ale ban zostanie na tamtych

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...