Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program do robienia ss mapy


Gość TermalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie poda mi ktoś program, w którym będę mógł zrobić ss mapy? 

Opublikowano

Przecież twórcy gry dodali opcje aparatu... możesz zrobić zdjęcie mapy oraz zdjęcie z gry...

Aparat automatycznie kasuje cały HUD a obrazek będziesz miał w folderze z grą...

 

potem możesz wysłać obrazek np. tuta na MPC Forum albo na Zapodaj.net

skopiować i podać link...

 

MPC Uploader: http://www.mpcforum.pl/index.php?app=forums&module=extras&sector=upload

Zapodaj: http://zapodaj.net/

Naciśnij ESC i w prawym górnym rogu ekranu tam gdzie masz przełącznik 

na tryb NPC obok niego powinien być obrazek Aparatu kiedy go klikniesz uruchomisz robienie zdjęcia

 

zaznacz obszar prawym i lewym przyciskiem myszki

- Możesz zaznaczać na mapie ( M )

- jak przełączysz widok z mapy możesz zrobić zdjęcie normalnemu obszarowi ;x...

 

jeśli chcesz zrobić zdjęcie całego okna polecam:Print Screen

jak tego użyć ?...

 

 

2594114457687391143028.png

 

 

 

potem uruchom Paint-a i CTRL+V a następnie CTRL+S

 

inną opcją jest użycie np. darmowego programu 

 

 

8698614457688311143028.png

 

 

Opublikowano

Sprawdź:

-LightShot

-FastStone Capture.

 

 

Przecież twórcy gry dodali opcje aparatu... możesz zrobić zdjęcie mapy oraz zdjęcie z gry...

Aparat automatycznie kasuje cały HUD a obrazek będziesz miał w folderze z grą...

 

potem możesz wysłać obrazek np. tuta na MPC Forum albo na Zapodaj.net

skopiować i podać link...

 

MPC Uploader: http://www.mpcforum.pl/index.php?app=forums&module=extras&sector=upload

Zapodaj: http://zapodaj.net/

Naciśnij ESC i w prawym górnym rogu ekranu tam gdzie masz przełącznik 

na tryb NPC obok niego powinien być obrazek Aparatu kiedy go klikniesz uruchomisz robienie zdjęcia

 

zaznacz obszar prawym i lewym przyciskiem myszki

- Możesz zaznaczać na mapie ( M )

- jak przełączysz widok z mapy możesz zrobić zdjęcie normalnemu obszarowi ;x...

 

jeśli chcesz zrobić zdjęcie całego okna polecam:Print Screen

jak tego użyć ?...

 

 

2594114457687391143028.png

 

 

 

potem uruchom Paint-a i CTRL+V a następnie CTRL+S

 

inną opcją jest użycie np. darmowego programu 

 

 

8698614457688311143028.png

 

 

Źle to napisałem. Miał być program taki abym widział surowce świat itp takie jak tu:

http://wgrajo.pl/img/meinekuba.png

 

Ale sam do tego doszedłem

Opublikowano

Ugh ;x...

ile ty tam masz mirabelków xD a mi na świecie się one kończą :D !...

 

gdybyś napisał poprawniej pytanie też dałbym ci program który to zrobi ;x...

ale skoro znalazłeś sam to spoko ;x...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...