Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

External LuckyRadar


marcell2k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Twórca: Figo283

 

(24-10-2015) - Niewykrywalny

 

ozajmgm2ebc2.png

 

Funkcje:

- RadarHack : Widzisz wrogów na radarze

- BunnyHop : Automatyczny Skok (F6 ON/OFF)

 

 

Instrukcja:

1.Wypakuj Plik

2.Zmień nazwę wspomagacza

3.Włącz CS:GO, następnie włącz RENAME.exe

4.Korzystaj

 

 

Informacje:
-Działa w trybie pełnoekranowym jak i w oknie.

-Wyłączyć antywirusa, lub dodaj plik do wyjątków jeśli wykryje wirusa.
-Razem z czitem zostały umieszczone pliki dll, aby usunąć problem z MSVCR.dll

-Jeśli nie możesz uruchomić czita, upewnij się czy masz "Visual C++ Redist 2015" oraz "Visual C++ Redist 2013". Jeśli nadal nie będzie działać przeinstaluj środowisko "NET Framework"
-Kompatybilny z Vista/7/8/10

 

 

 

 

 

Download

 

 

Skan

 

 

Tak jak zauważyliście, cheat nie jest mój ;) Bez zbędnych komów prosze.

1RkW7od.png

Opublikowano

ten bh jak by sie k***a nie umialo bh to sie i tak zrobi ten bh jest taki przekozacki zwykle bh nie umiem max po 4 strefy 260+ vel zrobie a z tym to sobie popierdalam po respie i moge cala mape przebunnyhopowac nie uzywam tego tylko bd miec na kompie jak przeciwnik bedzie odpalony

Opublikowano

Witam ;)

 

Twórca: Figo283

 

(24-10-2015) - Niewykrywalny

 

ozajmgm2ebc2.png

 

Funkcje:

- RadarHack : Widzisz wrogów na radarze

- BunnyHop : Automatyczny Skok (F6 ON/OFF)

 

 

Instrukcja:

1.Wypakuj Plik

2.Zmień nazwę wspomagacza

3.Włącz CS:GO, następnie włącz RENAME.exe

4.Korzystaj

 

 

Informacje:

-Działa w trybie pełnoekranowym jak i w oknie.

-Wyłączyć antywirusa, lub dodaj plik do wyjątków jeśli wykryje wirusa.

-Razem z czitem zostały umieszczone pliki dll, aby usunąć problem z MSVCR.dll

-Jeśli nie możesz uruchomić czita, upewnij się czy masz "Visual C++ Redist 2015" oraz "Visual C++ Redist 2013". Jeśli nadal nie będzie działać przeinstaluj środowisko "NET Framework"

-Kompatybilny z Vista/7/8/10

 

 

 

 

 

Download

 

 

Skan

 

 

Tak jak zauważyliście, cheat nie jest mój ;) Bez zbędnych komów prosze.

Daj źródło lepiej.

Twórca wrzuca tego hacka nawet na zagraniczne fora, nie wrzucił tego hacka tutaj osobiście = pewnie nie chce aby on był tutaj = nie pozwala na udostępnianie.

 

@Edit

(Nawet obrazu nie umie wyśrodkować haha xD xD xD).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Daj źródło lepiej.

Twórca wrzuca tego hacka nawet na zagraniczne fora, nie wrzucił tego hacka tutaj osobiście = pewnie nie chce aby on był tutaj = nie pozwala na udostępnianie.

 

@Edit

(Nawet obrazu nie umie wyśrodkować haha xD xD xD).

Wtf koleś ? Po co mam środkować, nie pasuje to nie.

 

Źródło to będzie znowu reklama.

Jakbyś zajrzał uruchomił to byś wiedział

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Wtf koleś ? Po co mam środkować, nie pasuje to nie.

 

Źródło to będzie znowu reklama.

Jakbyś zajrzał uruchomił to byś wiedział

­

Trudno, autor nigdzie nie napisał, że możesz sobie to skopiować na to forum.

--

Dwie literki zamazane, dla twojej świadomości nie jest to reklama.

 

Gram na tym radarze od początku wydania pierwszej wersji więc nie muszę wchodzić :)

 

@ edit

 

 

 

­No to się ciesze.

 

Odpala się exe. i pisze Ci źródło, jest podane ? jest.

 

Problemu nie ma a skąd wiesz co ja z nim pisze ;*

Omg co za unskill ;o

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

cheat moze byc wykrywalny.. minal juz tydzien a cheaty sa wykrywalne srednio po 2/3dniach.

po 2 autor cheata nieudostepni nowej wersji takze mozna przeniesc do wykrywalnych.

Opublikowano

Odpalam Steam I cs . Odpalam ten RENAME bo zmieniłem nazwę z RadarHack i nie działa . Pomocy 

Serwer: VenoxMt2
Postać : Dagger , BM , Mental
Nick: Mavado , MrSzoku
Nie obchodzi mnie czy dasz mi + lub -
Mavado jest jeden...

Opublikowano

Daj źródło lepiej.

Twórca wrzuca tego hacka nawet na zagraniczne fora, nie wrzucił tego hacka tutaj osobiście = pewnie nie chce aby on był tutaj = nie pozwala na udostępnianie.

 

@Edit

(Nawet obrazu nie umie wyśrodkować haha xD xD xD).

Widziałem jak pisałeś komentarz, że na smurfie wbiłeś 5 razy globala, weź idź dzieciaczku, a nie szpanujesz w grze, że wiesz gdzie są przeciwnicy lepiej od izaka

i tak nie pobiore bo zapewne ban po 1h

Opublikowano

Widziałem jak pisałeś komentarz, że na smurfie wbiłeś 5 razy globala, weź idź dzieciaczku, a nie szpanujesz w grze, że wiesz gdzie są przeciwnicy lepiej od izaka

i tak nie pobiore bo zapewne ban po 1h

Po 1 h?

To się mylisz, gram sobie na smurfie tym i nic nie ma :)

Ps. Tylko nie daj się spalić :>

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Po 1 h?

To się mylisz, gram sobie na smurfie tym i nic nie ma :)

Ps. Tylko nie daj się spalić :>

­

 

Autor cheata poprosił mnie by przekazać wam iż na chwile obecną wstrzymuje aktualizacje dla External LuckyRadar ze względu na brak czasu, oraz rosnącym zainteresowaniem wersją prywatną.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany wersją prywatną, skontaktuj się z autorem wysyłając mu wiadomość prywatną.
 
Ponadto, dla VIP-ów jest przygotowana jeszcze jedna, darmowa wersja cheata, więcej informacji po wysłaniu PW.
 
Zamykam temat, w przypadku gdyby darmowa wersja cheata miała kiedyś wrócić - pojawi się ona w osobnym temacie.

 

Także powodzenia, że dalej cheat jest jako niewykrywalny, ta wiadomość z 29 października to nie wiem jakim cudem grasz dalej na smurfie i bana nie masz, wkręcaj dalej bajki ziom, coś Ci nie wyszło.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...