Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań związanych z boceniem w grze.


serni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś boci w margo na dodatku z margoextend ? dostaliście bana ? jak się przed nim zabezpieczacie ? może bocicie na 1 koncie, a na drugim gracie ?

32zug69.png

 

Jeśli podoba ci się jakaś moja praca , post lub temat kliknij lubię to !

Zachęci mnie to do dalszej pracy(...)

Opublikowano

@Zoobaczymy na jakiej przeglądarce bocisz? Bo mi na chromie i mozilli co chwile odświeża strone gdy go aktywuje a to jest męczące :/. Dodatkowo gdybyś był taki uprzejmy to zarzuciłbyś linka do bocika? ;) Nagrodze plusikiem

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

Opublikowano

@Zoobaczymy na jakiej przeglądarce bocisz? Bo mi na chromie i mozilli co chwile odświeża strone gdy go aktywuje a to jest męczące :/. Dodatkowo gdybyś był taki uprzejmy to zarzuciłbyś linka do bocika? ;) Nagrodze plusikiem

Na Chrome, a co do bota:

Do expa: Klik!

Do elit i elit2: Klik!

 

Co to za frajda z gry jak ci samo expi ?

Nie oceniaj innych swoją miarą. To że ciebie to nie rajcuje to nie znaczy, że innym to nie sprawia radości.

Opublikowano

­

 

Na Chrome, a co do bota:

Do expa: Klik!

Do elit i elit2: Klik!

 


Nie oceniaj innych swoją miarą. To że ciebie to nie rajcuje to nie znaczy, że innym to nie sprawia radości.

Bot do expa działa na poziomach 180+?

eriosgkmk.gif

Opublikowano

i ustawic zbey bił roznych rpzeciwnikow i z wiekszej odleglosci ich "odszukiwał"?

 

Da się jakoś zrobić żeby ten bot przechodził przez drzwi itp?

Na to się mówi waypointy - nie, nie ma tego tutaj. I na razie jest chyba tylko (z tych do kupienia jakie widziałem, nie liczę prywatnych botów do własnego użytku) easymargo. I tak, easymargo działa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

­

@Zoobaczymy

Na Chrome, a co do bota:

Do expa: Klik!

Do elit i elit2: Klik!

 


Nie oceniaj innych swoją miarą. To że ciebie to nie rajcuje to nie znaczy, że innym to nie sprawia radości.

 

Dlaczego bot na elity nie działa ?

 

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Jak to w ogóle uruchomić 

 

W grze włączasz konsolę pod przyciskiem " ` " (pod Esc) wklejasz kod i w miejscu czatu, reklamy wyskoczy czarne okienko. No i dalej już nie muszę tłumaczyć, jest bardzo łatwy w obsłudze ;) 

 

Myślę że wyjaśniłem Ci :D

http://krl.cba.pl/  MOJA STRONKA  ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...