Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika.WIN7


Mistrzu922

Pytanie

Opublikowano

Witam,

 

Podczas logowania na moje glowne konto(jedyny administrator)wyswietla mi sie komunikat:

Die Anmeldung des Dienstes "Benutzerprofildinest" ist fehlgeschlagen.Die Anmeldung des Dienstes "Benutzerprofildinest" ist fehlgeschlagen. Das Benutzerprofil kann nicht geladen werdenDas Benutzerprofil kann nicht geladen werden.

(Niemiecki system Windows 7 Home Premium)

Po Polsku:Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika.

 

Chodzi mi o to jak wejsc w przywracanie systemu z poziomu biosu(czy cos w tym stylu  :D ),poniewaz gdy chce wlaczyc z poziomu systemu(konto bez administratora)wywala mi taki komunikat:

"C:\Windows\system32\rstrui.exe"konnte nicht gefunden werden.Stellen Sie sicher,dass Sie den Namen richtig eingegeben haben und wiederholen Sie den Vorgang.

 

Gdy chce wejsc w konto np:by dac uprawnienia administratora,wpisuje haslo do admina,lecz nic sie nie dzieje.

 

 

Prosze o pomoc.

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...