Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineBox - Paczka modów do Minecraft'a jakiej jeszcze nie widziałeś!


Gość Matrixen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-935655-0-38051200-1445460305_thumb.png

 

246eb5ac10fa6cfdgen.png

 

MineBox to paczka modyfikacji do Minecraft'a, na wspaniałą wersję Minecrafta dla modów, jest ona na 1.5.2. Spojnie powinna wam działać jeśli macie dobry komputer. W MineBox jest ok. 50 modów

 

 

84b16a7a9d525cce.png

 

 

1.TreeCapitator
2.CodeChickenCore
3.CoFHCore
4.GalacticCraft
5.NEI
7.PowerCrystalCore
8.ArmorStautsHUD
9.bspkrsCore
10.Mutant Creatures
11.Project Red
12.Secret Rooms
13.Waila
14.UsefulFood
15.Hunting Traps
16.Applied Energetics
17.BackPack
18.BigReactors
19.BuildCraft
20.Carpenter's Blocks
21.Chisel
22.Crysis Gun
23.Enchanting Plus
24.IchunUtil
25.Immibis Core
26.IndiustralCraft 2
27.Insta House
28.InventoryTweaks
29.IronChest
30.Liquid XP
31.Logistics Pipes
32.All Mekanism
33.Mettalurgy
34.MineFactoryReloaded
35.Minegicka II
36.More Sword Mod
37.Natura
38.NeiAddons
39.NoLightUpdateLag
40.OmniTools
41.OpenBlocks
42.OreSpawn Mod
43.RailCraft
44.Tale Of Kingdoms
45.TinkersConstruct
46.Thermal Expansion
47.TainCraft
48.Twilight Forest
49.Zan's Minimap 
 
1e5725a5e00e7326.png
 

 

Zapraszamy na główną stronę ModPack'a na której znajdziecie skan, download oraz screeny.

http://minebox.y0.pl

230d0b51d8047b9c.png

 

Rainer - Główny Technik modpacka, grafik, twórca strony

 

Zenitur - Tłumacz, pomagał przy dobieraniu modów, pomoga osób z zagranicy z Paczką.

 

 

 

 

I to by było na tyle mam nadzieje, że mój ModPack wam się spodoba!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Syf. 

1. Na 1.5.2 - Wypadasz z gry

2. Strona mało przejrzysta - wypadasz z gry

3. Nie ma tu DL, tylko trzeba wejść na tą paskudną stronę - wypadasz z gry

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.5.2? oO Ktoś jeszcze gra na tej wersji? Na 1.7.x są duuuużo lepsze mody :) (P.S. Na 1.8.x nie polecam bo słaaabe mody xD może kiedyś będą lepsze ;p) Przykładem dobrej paczki 1.7.x jest właśnie mój CortezPack :)

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po nowym roku wyjdzie nowa wersja paczki.

Opublikowano

Prosiłbym Administrację o zamknęcie, tego tematu, ponieważ wrócę z nową serią paczek!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...