Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję teamu, dodawajcie na steam


RushAndGoToWin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Odrazu na wstępie mówię, że będę tutaj się wyżalał jaki to ja jestem słaby i płakać nad moim skillem.

 

Piszę ten temat tutaj, ponieważ napisalem niecały miesiąc temu, że poszukuję teamu, i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi.

 

Zamknę ten temat jak najszybciej, aż znajdę przynajmniej 5 osób.

 

Problem polega na tym, że było 15-10, po czym 2 wyrzucono bo atakowano naszych z nozą, po czym zaczeli nas rushować, po czym zostałem sam z 4botami.

 

Moja ranga to gold 3, poszukuję podobnej rangi lub trochę wyższej.

 

Wymagam dobrej myszki, przynajmniej logitech g100s za 100zł.

 

 

 

Proszę tego nie zamykać, bo mam ponad 200znajomych, a wszyscy w silverach siedzą bądź dzieci wybostowane,

 

Czekałem przez całe wakacje na odpowiedź, i nikogo normalnego nie znalazłem.

 

Moja aktualna myszka: Steelseries rival

 

Podkładka: Duża logitech

 

Ranga: Gold 3, byłoby 4, ale dzieci w cs:go chciały moją matkę wyruchać

 

Pragnę dodać, że mam dzisiaj urodziny i mam już 15 lat, więc miło byłoby, żebyście mi pomogli dobrać team.

 

Jeżeli ktoś z was, kolega bądź znajomy też szuka teamu, piszcie do mnie

 

Zapraszajcie śmiało http://steamcommunity.com/profiles/76561198230710648

 

Pozdrawiam.

post-1439035-0-31685300-1445453154_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...