Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 strony na runy w cenie 1 | Dopalacze tańsze o 50%


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akurat kupiłem sobie dwie stronki na runy, durh. GJ Rito.

Nie zwracają już jak kupiłeś coś 2 tyg przed promocją i do nich napiszesz :/ ?

Opublikowano

Nie zwracają już jak kupiłeś coś 2 tyg przed promocją i do nich napiszesz :/ ?

W sprawie skinów tak jest, tu nie wiem..

ps. chyba wlecą strony na runy, achh.

Opublikowano

Ja ostatnio wydałem 63k ip na 10 stron run... Ponad rok zbierałem ;d

A mógłbyś mieć za to 20, ale przegrywa. Haha.

Wiadomo jeszcze od kiedy to będzie?

Opublikowano

ja p******e wczoraj kupiłem strone bo myślałem że już nie będzie tej przeceny ale napisałem do rito morze zwrucom ;)

Napisz do supportu Riotu powinni Ci dodać tą 1 stronę, ponieważ kupiłem -2tyg. przed/po promocji.

Opublikowano

­No ja jeszcze nie kupie nic, dopiero konto zdązyłem stworzyć... :/

A PS. Kiedy cofają rangi i wchodzi s6?

Pewnie w styczniu, choć oficjalnie jeszcze nie było info.

Opublikowano

Szkoda że nie mogę mieć 22 stron.. dobrze że takie coś robią. 6300 IP zachowane.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Liczyłem właśnie na tą promocję i trzymałem zachowany hajs na 2x2(12.6k), więc się cieszę bardzo bo doszły za free 2 stronki :P

Opublikowano

Ja na razie większej ilości stron do run nie potrzebuję. ;)

kogo to obchodzi? 

 

@topic

 

Dobry pomysł ze strony rito. Szkoda że nie dali o połowę tańszej zmiany nicku w ip bo ciężko zbierać te 14k ip, a tak za 7k  byłoby o wiele lepiej. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...