Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Ukryć Ikonke Na Pasku Zadań Xd


WrrrV2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chce wiedzieć jak ukryć zaznaczona ikonkę na obrazku siostra nie może wiedzieć że Metin2 jest włączony

xD

Za pomoc plusy a nawet 5 gwiazdek !

 

zxcvbn.jpg

Opublikowano

Czyżbyś chciał komuś konto podprowadzić? :D

 

Możesz ukryć ikonę tak, zeby po rozwinięciu paska się pokazała, albo jak chcesz to mogę specjalnie dla Ciebie zmienić ikonę na jakaś z potrzebnego programu albo av, żeby zachować pozory xD Innych sposobów nie znam xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Oki opisz krok po kroku mini tut pleas xD

edit# Masz może ikonkę mojego komputera xD ?

 

ps: nie chce nikogo okradać tylko zmylić siostrę.

Opublikowano

Powiedz jaka ma być ikona / wstaw ją a zaraz Ci dam zmodyfikowany plik em2 xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Schowasz ikonke koło zegara ale po co? :P

jak chcesz żeby potajemnie expił to i tak będzie na dole zminimalizowany easy metin2

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Myślałem, ze dasz ikonę ale coś wymyślimy (nie mam xp wiec dam z 7) xD

 

jaka wersja bota? (musze odpowiedni exe przerobić )

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

klikasz PPM na zegarze > Właściwości > (zaznaczasz Ukryj ikony nieaktywne) > Dostosuj... > wybierasz z listy rozwijanej ikonki easymetina i wybierasz z listy zawsze ukryty i git

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

Up, nie zrozumiałeś, chodzi mu o ukrycie ikony z traya a nie programu do traya.

 

Ponawiam pytanie, jaką masz wersje bota??

EDIT, spóźniłem się xD Już robię, za chwilę wstawię.

 

Proszę:

http://hostuje.net/file.php?id=f1f71325ddd40f8c2505f0a052bab993

skan ...

http://www.virustotal.com/pl/analisis/2e78b2f471f771b77f7288bc8e29d926890ff3c9efd732e55e351bb03b14742e-1273766116

 

Jeśli ikona nadal będzie standardowa to zmień ilość kolorów na 16 bitów a potem znów na 32 (musi się cache ikon odbudować)

 

EDIT: Jak dalej nie działa pobierz to i wklej do katalogu res.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Pewnie nie masz bota w tej wersji tylko starszej :D

 

juz robie do 0.0.12.1110

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Plik do bota 0.0.12.1110

 

http://hostuje.net/file.php?id=c80c652772d1a902a864c2649065ccfa

SKAN ......

http://www.virustotal.com/pl/analisis/d2f6e61a38f64a4d6402761ee4ceee1687211c8fb910d5cacbf55a0c41631440-1273766223

 

Pobierz też tą ikone i wklej do res.

http://hostuje.net/file.php?id=69d1d051e57006c7cc37782a9e53e0fc

SKAN (zeby nie było, ze w ikonie jest wirus palący kompa i okoliczne hosty..........)

http://www.virustotal.com/pl/analisis/35e12f637c3d8291a0ed36cdf0726e9d6b4a25504aa012a7111cb59338ddbae4-1273766309

 

SuicideRlz - n/c.

 

 

EDIT: kuźwa po co to robiłęm, no nic... jak Ci nie działa moja 13 to daj swój plik.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Jak chcesz to uploadnij swój plik ;) Albo tylko plik z ikoną daj do res i odpal ze swojego pliku :)

 

Co do bana to bym się nie zdziwił, nie jedno już tu widziałem xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Normalnie xD jest od tego jutjub

Problem z C++? Napisz!

Problem z WR ? Napisz!

Problem z CE? Lepiej nie pisz... Ale Napisz!

1288205575-U157485.jpeg

1288206435-U157485.jpeg

Opublikowano

moim zdaniem mój post jest rozwiązaniem, bo on [ten sposób] ukrywa ikonke, która jest umieszczona do traya i pokaże się dopiero wtedy gdy klikniesz tą strzałkę obok zegara

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...